UA
RU

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день

Редагувати переклад
Нам не вистачає часу, щоб приготувати собі корисний сніданок, тим більше нам його не вистачає, щоб спорудити на голові зачіску, якою не соромно було б похвалитися в Instagram.

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день-Фото 1

На добу всього 24 години, які ми повинні розподілити грамотно. Навіщо витрачати дорогоцінні хвилини на складні укладання, якщо можна зварити каву, запекти в духовці яйця в авокадо, зробити зволожуючу маску, зайнятися йогою? Ми теж вирішили, що у вас знайдуться важливіші заняття, тому зібрали найпростіші зачіски на кожен день, які легко повторити.

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день-Фото 2

Зачіска №1

Одночасно напівпучки були дуже популярні. Складно було пройти вулицею та п'ять метрів, не зустрівши дівчину з цією гостромодною зачіскою. Зараз інтерес до них трохи підстиг, але це не означає, що їх варто викреслити зі списку. Щоб напівпучок залишався таким самим актуальним, просто доповніть його стильним аксесуаром для волосся. 

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день-Фото 3

Зачіска №2

Тим, у кого категорично не вистачає часу на своє волосся, радимо таке просте та стильне рішення. Зберіть волосся з одного боку і зафіксуйте його шпилькою. Єдина умова: ваш аксесуар повинен відповідати трендам, інакше зачіска не зробить wow-ефекту. Як щодо такого варіанту з розсипом штучних перлів? 

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день-Фото 4

Зачіска №3

Ніщо не зрушить з посади найшвидших і найлегших зачісок неохайний пучок. Він був, є і буде найулюбленішим укладанням дівчат, які завжди поспіхом. Справді, все, що вам потрібно, це зібрати волосся в хвіст, скрутити його в джгут і обернути його навколо основи. І останнє, але не менш важливе, — це закріпити пасма, що вибивається, невидимками. Ваша зачіска готова! Але нам здається, що один-єдиний штрих додасть їй завершеності - це лаконічна шпилька в кольорі металік. 

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день-Фото 5

Зачіска №4

Ще один варіант неохайного пучка, але цього разу без зайвих елементів. До речі, різниця не лише у цьому. Такий пучок потребує підготовчої роботи. Радимо ввечері помити голову, трохи підсушити волосся, а потім спорудити пучок. Вранці ви прокинетеся вже з кучерями, які ми порадимо прибрати в пучок. Вийде ефектна та об'ємна зачіска на кожен день. 

Читай також: Повний огляд: Червона доріжка BRIT Awards 2021 

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день-Фото 6

Зачіска №5

Хвіст — це неенерговитратна зачіска у світі. Хіба може бути щось простіше, ніж зібрати волосся і закріпити його гумкою? Ні, не думаємо. (Напевно, саме тому наші мами так часто робили нам хвіст до школи). Щоб ця зачіска була такою ж легкою, але при цьому більш оригінальною, рекомендуємо доповнити її металевою гумкою у вигляді конуса. Для максимального ефекту розпушіть волосся пальцями. 

Зачіски-п'ятихвилинки на кожен день-Фото 7

Зачіска №6

І останній на сьогодні варіант пучка, який ми справедливо називаємо «ледачим». Він ідеально підходить для володарок довгого волосся. Все, що вам потрібно - це заплести косу, починаючи з середини волосся і зібрати її в розслаблений вузол. Щоб замаскувати резинку, що закріплює, оберніть її пасмом. До речі, не забудьте про текстурну спрею, якщо хочете додати обсягу біля коріння.

Дивіться відеоурок по «ледачим» зачіскам від Сазан Хендрікс:

Сподіваємось, що нам вдалося допомогти вам скоротити час на зачіску! 

Статті на тему