Edit page title Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям
Edit meta description Щоб 1 січня, ви не говорили, що ми вас не попереджали. На ранок після Нового року варто підготуватися заздалегідь. І…

Close edit interface
UA
RU

Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям

Редагувати переклад
Щоб 1 січня, ви не говорили, що ми вас не попереджали. 

Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям.

На ранок після Нового року варто підготуватися заздалегідь. І не слухайте тих, хто запропонує вам після бурхливої ​​ночі продовжити веселощі наступного дня — інтоксикація може лише посилитись. Зараз ваш головний порятунок - це велика кількість води, спокій, а ще... ефірні олії. Так, вони здатні полегшити ваші страждання. 

Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям.

Greypfrutovoe масло

Ця ефірна олія вважається одним із найкращих «борців» проти симптомів похмілля. Його бадьорий і трохи різкий цитрусовий запах дозволить прокинутися швидше, покращити концентрацію та отримати заряд енергії, достатній для того, щоби протриматися цілий день. 

Як використовувати:відразу після пробудження приготуйтеся до приємної процедури: на змочений теплою водою рушник капніть пару крапель грейпфрутової олії, потім покладіть на обличчя і глибоко вдихніть пару разів.  

Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям.

олія м'яти

Якщо вас вранці переслідує почуття нудоти та слабкість, тоді немає кращого засобу, ніж м'ятна олія. Його освіжаючий і насичений аромат приведе вас до тями швидше, ніж можна уявити. До речі, м'ята допомагає впоратися з багатьма шлунковими проблемами, тому можете доповнити лікування ефірною олією – чаєм.

Як використовувати:Якщо вам зовсім нехорошо, тоді нанесіть дві краплі олії ззаду на шию (дівчатам з чутливою шкірою краще відмовитися від цього методу), потім зробіть пару глибоких вдихів і видихів. Тільки ретельно мийте руки, інакше до нудоти може додатись печіння в очах.  

Читайте також: КРАСА ТА ЗДОРОВ'Я В ОДНОМУ ФЛАКОНІ: ГІД ЗА ЕФІРНИМИ МАСЛАМИ

Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям.

Ялинова олія

Хвойний запах, можливо, вам трохи набридне до цього часу, але його чудодійні властивості перекриють усі недоліки. Щоб скоріше повернутися в бойову готовність, вам варто добре відіспатися, а для цього якнайкраще підійде ялинове ефірне масло. 

Як використовувати:нанесіть пару крапель ялинової олії на долоні, розітріть між пальцями і піднесіть до носа. Тричі глибоко вдихніть.  

Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям.

Трояндова олія

Як відомо, лаванда допомагає зменшити стрес і повернути стан спокою і розслаблення. А що вам ще потрібно в таку скрутну хвилину? Ця ефірна олія також сприяє глибокому сну, що відновлює. 

Як використовувати:додайте п'ять крапель лавандової олії в гарячу ванну - це допоможе розслабити м'язи і послабити ломоту в тілі, а ще швидше заснути.  

Читайте також: НАТУРАЛЬНІ ОЛІЇ: НЕЗАМІННІ «ЛАКОМСТВА» ДЛЯ ШКІРИ

Прийти до тями: ефірні олії, які допоможуть впоратися з похміллям.

лимонне масло

Бадьорить, освіжаючий, яскравий аромат лимонної ефірної олії не тільки допоможе швидше прокинутися після новорічної ночі, але й сприятиме покращенню настрою, яке може бути зіпсовано поганим самопочуттям. Почніть день із пари крапель лимонного масла, і він точно пройде краще та легше. 

Як використовувати:на вологий теплий рушник капніть чотири краплі ефірної олії, потім покладіть на обличчя. Такий трюк поверне вам гарний настрій і подарує почуття свіжості.  

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему