UA
RU

Ознаки того, що вам час відпочити

Редагувати переклад
Якщо все ваше життя - це суцільний дедлайн, настав час зупинитися і видихнути.

Ознаки того, що вам час відпочити-Фото 1

Подвійний еспресо стає вирішенням усіх проблем, починаючи від недосипання та закінчуючи млявістю? Давайте розберемося, які ознаки свідчать, що вам потрібно відпочити.

Ви постійно вболіваєте

У цей час року застуда – не рідкість. Але застуда, яка не минає і не лікується – це не так вина бактерій, як стресу. Він послаблює імунну систему, що робить вас вразливою до будь-яких шкідливих мікроорганізмів. Візьміть відпустку, забудьте про роботу, дотримуйтесь режиму сну, виходьте на свіже повітря і введіть в раціон овочі та фрукти.

Ви не можете зосередитись на майбутньому

Думки про те, які помилки ви зробили у звіті, звинувачення у пропуску занять у тренажерному залі та інші речі, які залишилися у минулому, але не дають вам спокійно спати в теперішньому, говорять про те, що ви перевтомилися. Ви ніяк не можете відпустити ситуацію і тисячу разів прокручує її в голові? Це призводить до почуття тривожності, поганого апетиту та недосипання. Зробіть перерву і поверніться в робочу колію, повні сил та енергії.

Читайте також: ЯК ВПЛИВАЄ НА ВАШЕ ЗДОРОВ'Я ХРОНІЧНИЙ СТРЕС?

Ви нехтуєте власними потребами

Якщо ви пропускаєте сніданок, тому що не встигаєте на важливу зустріч, відмовляєтесь від зустрічі з друзями через складний проект, ходите на роботу з температурою, тому що не можете підвести колег, вам варто переглянути своє ставлення до життя. Яким би важким не був ваш вантаж відповідальності, здоров'я (зокрема і психологічне) важливіше. Візьміть пару днів тайм-ауту та подумайте, від яких другорядних речей можете відмовитись, щоб не «згоріти».

Ви втомилися, але не можете спати

Немає кращого способу відпочити та набратися сил, ніж сон. Але ви настільки збуджені, що півночі не можете заплющити очей. Замість того, щоб жменями поглинати снодійні, зробіть перерву і не робіть нічого, що пов'язано з роботою. Вимкніть телефон, не заходьте на пошту, ігноруйте повідомлення. А для того, щоб знову навчитися спати, спробуйте помедитувати.

Ви завжди нещасні

Ви настільки морально виснажені, що у вас немає сили на емоції? Ваш пригнічений стан пов'язаний з відсутністю радості, великим завантаженням та неправильним способом життя. Подумайте, що змушує вас усміхатися чи навіть плакати. Нехай сумний фільм доведе вас до сліз – не стримуйтесь, не соромтеся голосно розсміятися, якщо вам смішно. А для того щоб повернути фарби вашим емоціям, візьміть міні-відпустку. 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему