UA
RU

Ритуал догляду за шкірою в домашніх умовах

Редагувати переклад
На швидкості світла ми наближаємося до найхаотичнішого часу в році, і нехай цей хаос і має приємну причину, але він накладає відбиток на наше соціальне життя, фінанси і, що найголовніше, на якийсь час для себе. 

Між нескінченними діловими та особистими зустрічами, хобі та справами, ми зовсім забуваємо про те, що потрібно видихати і балувати себе. А балувати ми будемо доглядом за шкірою. Оскільки всі ваші гроші спрямовані на підготовку до Нового року (він ближче, ніж здається), то ритуал краси проведемо в домашніх умовах. 

Ритуал догляду за шкірою в домашніх умовах.

Крок перший: очищення

Перед тим, як приступити до маніпуляцій зі своєю особою, пропонуємо спочатку підготувати, тобто. очистити від макіяжу та пилу, який накопичується на шкірі за цілий день. Візьміть той засіб, яким ви користуєтеся на регулярній основі (молочко, лосьйон, міцелярну воду, масло) та видаліть косметику та бруд. 

Ми радимо вам проводити цю процедуру в два етапи: спочатку очищати шкіру засобом на основі олій, а потім засобом на основі води. Такий спосіб допоможе ефективно впоратися із різними типами забруднень шкіри. 

Ритуал догляду за шкірою в домашніх умовах.

Крок другий: пілінг

Перш, ніж вирішити, якого методу відлущування мертвих клітин шкіри ви будете вдаватися, уважно вивчіть себе. Якщо ви страждаєте від запалень і жирного блиску, тоді вам краще зупинитися на пілінгу з кислотами; якщо у вас тьмяна і суха шкіра, тоді відмінно підійде ексфоліант із дрібними частинками. 

Ще один важливий момент: точно слідуйте інструкціям на продукті. Хімічний пілінг (з кислотами) потрібно проводити протягом заданого часу - більш тривалий вплив на шкіру не призведе до більш глибокого відлущування, а ось до хімічного опіку - запросто. Фізичний пілінг (з частинками) потрібно проводити акуратно, м'якими та плавними рухами, інакше ви пошкодите шкіру, а це призведе до подразнення, запалення та висипу. 

Читайте також: ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ: ГІД ДЛЯ НОВИЧКІВ

Ритуал догляду за шкірою в домашніх умовах.

Крок три: маски

Так, ми вживаємо це слово у множині, адже тепер підхід до цієї частини ритуалу за собою дещо змінився. Якщо раніше достатньо було одного засобу, то зараз для максимального ефекту краще використовувати кілька. Прислухайтеся до потреб вашої шкіри. 

Якщо у вас комбінований тип шкіри, то ви страждаєте від жирної Т-зони та сухих щік. Що робити у цьому випадку? Фахівці рекомендують на Т-зону нанести глиняну маску, а на сухі зони маску для зволоження. Якщо ваша шкіра невибаглива, тоді спочатку нанесіть маску, що освітлює або стягує, а потім тканинну маску для зволоження. 

Ритуал догляду за шкірою в домашніх умовах.

Крок чотири: сироватка

Тепер, коли ваша шкіра перебуває у більш сприйнятливому стані, варто дати їй хорошу дозу поживних речовин. Є два варіанти, як це зробити: 1) вибрати освітлювальну сироватку з вітаміном С або 2) зібрати цілий «букет» активних інгредієнтів, які входять до складу будь-якої гідратуючої сироватки. 

Читайте також: СЯЮЧА КРАСА: ЗАСОБИ ДЛЯ ЕФЕКТУ GLOW-SKIN

Ритуал догляду за шкірою в домашніх умовах.

Крок п'ять: засоби для очей та губ

Тут все досить просто: застосуйте свій улюблений крем для області очей та бальзам для губ, перш ніж переходити до заключного етапу ритуалу краси. До речі, крем наносите не під очі, а по орбітальній кістці. 

Ритуал догляду за шкірою в домашніх умовах.

Крок шість: крем

Все, що залишилося зробити, - це закріпити виконану роботу. Якщо ви ще плануєте виходити на вулицю, тоді скористайтеся звичайним зволожуючим кремом (а за ним обов'язково нанесіть на шкіру крем із SPF), якщо ви збираєтеся залишитися вдома, тоді нанесіть зволожуючий крем та масло - це допоможе заблокувати вологу в шкірі. 

Читайте також: 5 МІФІВ ПРО ЗЛАГОДЖУЮЧИЙ КРЕМ, В ЯКІ ПОРА ПЕРЕСТАТИ ВЕРИТИ

Бажаємо вам провести час для себе з максимальною користю та задоволенням!

Статті на тему