UA
RU

Найактуальніші стрижки цієї осені

Редагувати переклад

Довго чи коротко?

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 1

Кожен сезон ми спостерігаємо зміну тенденцій у макіяжі, зачісках та дизайні нігтів. Стрижки – ще одна актуальна тема, яка піклується про кожну дівчину з регулярною періодичністю. Тому починаємо зміни із нової стрижки! Найактуальніші – у нашій добірці.

Пікс

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 2

Жанель Моне

Стрижка, яка утримує позиції вже не перший сезон і зараз на хвилі популярності. Підійде всім, хто має мініатюрні риси обличчя. Так вона їх лише наголосить.

Багатошаровий боб або лоб

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 3

Олівія Мунн

Принадність цих двох стрижок у тому, що вони йдуть абсолютно всім. Довжину вибирайте залежно від своїх бажань та переваг. Попросіть свого майстра зробити плавний, м'який зріз у кінці і підрівняти довжину волосся так, щоб вони були приблизно однієї довжини. З такими стрижками круто виглядають укладання soft waves або пряме волосся зі злегка завитими кінцями.

Читайте також: Наймодніші зачіски осені 2017

Лоб + чубчик

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 4

Алекса Чанг

Фільований лоб з чубчиком – це стрижка, яка підійде молодим дівчатам і тим, хто має подовжену форму обличчя. У укладанні не вибаглива, бо чубок не потрібно доводити до ідеально прямого і манірного стану. Ну, ідеально ж!

Волосся, як у Рапунцель

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 5

Кім Кардашьян

Довге волосся нижче пояса – ще один тренд, який повільно, але впевнено приміряє він Голлівуд. Першопроходцем була, звичайно, Шер. Але будьте уважні: з такою стрижкою ви позбавляєтеся об'єму біля коріння, тому запасіться мусом, щоб надати їм текстуру, і легким спреєм для укладання, який би не обтяжував волосся.

Читайте також: Головні тренди макіяжу цієї осені

Боб + чубчик

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 6

Ніна Добрев

Пам'ятаєте фільм Люка Бессона "Леон"? Так от тепер стрижка, як у головної героїні Матильди, яку зіграла Наталі Портман, тепер актуальна як ніколи! Боб однієї довжини та пряма чубчик ідеально підходять володаркам овальної та серцеподібної форми обличчя, а також тим, у кого волосся від природи пряме. В іншому випадку вам доведеться щоразу використовувати праску - ця стрижка не терпить похибок.

Як у хлопчика

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 7

Кара Делевінь

Ще один тип стрижок, який оселився на Бьюті-Олімпі. Тут все просто: чи вам подобається, чи ні. Якщо так, то знайте: її теж можна укладати безліччю способів.

Читайте також: Наймодніші відтінки лаку для нігтів цієї осені

М'які текстурні пасма

Найактуальніші стрижки цієї осені-Фото 8

Джуліанна Х'ю

Стрижка з філірованими кінцями завжди надає обсягу волосся. Більше того, її можна укладати, як того душа забажає: хочете вирівнюйте, хочете завивайте. Можете просто висушити феном - все одно буде гарно.

 

 

Статті на тему