UA
  RU

  Найбажаніші зачіски літа 2021 за версією знаменитостей 

  Редагувати переклад
  Актуальні відтінки, нестандартні чубчики та інші краса-Деталі, які допоможуть відшукати ваш зірковий образ. 
  
  Найбажаніші зачіски літа 2021 за версією знаменитостей - Фото 1

  Емма Коррін 

  Актриса, яка стала знаменитою завдяки ролі принцеси Діани з її старанно покладеними хвилястими пасмами, вирішила змінити образ, надихнувшись іншою естетикою 1990-х. Тепер Емма Коррін хизується крижаного відтінку каре і чубчиком-шторкою - небагатьом подібне укладання буде до лиця, але, якщо і ви такий же мініатюрний та кумедний гамін як Емма, придивіться до зоряного образу. 

  Найбажаніші зачіски літа 2021 за версією знаменитостей - Фото 2

  Біллі Айліш 

  Завдяки отруйно-зеленим пасмам і вугільно-чорному волоссю молода, але вже неймовірно успішна співачка набула свого фірмового образу — відомий, іронічний і особливий. Однак навіть подібні "фішки" потрібно іноді апгрейдити. Так, тепер Біллі може похвалитися блондинистими пасмами, прорізаною чубчиком і "рваними" локонами. 

  Читай також: Два чоботи пара: Принц Гаррі збрехав щодо методів виховання Чарльза 

  Найбажаніші зачіски літа 2021 за версією знаменитостей - Фото 3

  Кара Делевінь 

  У свою чергу британська модель та актриса вирішила змінити собі, відмовившись від звичних світлих пасм. Якщо зазвичай усі її волосся-експерименти будувалися на довжині та формі пшеничних/крижаних/русяних локонів, то тепер Кара стала гордою брюнеткою. Втратила оригінальність? Можливо, зате довела, що не боїться змінюватися і експериментувати. 

  Найбажаніші зачіски літа 2021 за версією знаменитостей - Фото 4

  Белла Хадід 

  Тренд із 1990-х, оригінальність якого полягає в пофарбованих у контрастний відтінок пасмах у обличчя, підкорив багатьох знаменитостей. Супермодель Белла Хадід не залишилася осторонь, і вирішила собі поекспериментувати з тенденцією. Дівчина не стала уподібнюватися більшості, і підкорятися правилу чорно-білого негативу, а взяла та пофарбувала локони у вогняно-рудий відтінок. 

  Найбажаніші зачіски літа 2021 за версією знаменитостей - Фото 5

  Люсі Хейл 

  Зірка "Милих обманщиць" буквально перепробувала кожен із існуючих відтінків волосся, але завжди оминала один особливий колір. Тепер Люсі може гордо зізнатися, що була і блондинкою, і брюнеткою, і, нарешті, руденькою!  

   

  Статті на тему