UA
  RU

  Найтрендовіший макіяж для літніх вечірок

  Редагувати переклад
  Вириваємо вечірку не лише танцями, а й ефектним макіяжем!
  
  Грайливий та зухвалий beauty-образ – перше, з чого варто розпочати підготовку до вечірки, впевнені візажисти Yves Saint Laurent Beauty. І з ними неможливо не погодитись.

  «Сліпучий макіяж» – це насамперед виразний погляд, який притягує, неначе магніт. Тому запасайтеся тушшю, що створює ефект накладних вій. Максимальний об'єм і кокетливий згин забезпечить Mascara Volume Effect Faux Cils The Curler: її округлий бік щіточки впорається з першим завданням, а вигнутий - з другим.


  YSL The Curler

  Разом з пухнастими віями чудово виглядають тіні з текстурою металік. Вибирайте темні кольори, які сяятимуть у променях софітів – сірий, гранітовий, синій, коричневий. Не забувайте про легкий тональний крем - він має бути з вами до останнього танцю. Ідеальний дует – стійкий тон і світловідбивний люмінайзер. Нижче – три б'юті-образи, які не залишать вас непоміченою на будь-якій вечірці.


  Зображення №1. Макіяж з кольоровим лайнером

  Макіяж для літньої вечірки: 3 трендові ідеї

  ОБРАЗ № 1: рідкі тіні для повік Full Matte Shadow, тон 03; рідкі тіні для повік Full Metal Shadow, тон 20; помада для губ Rouge Pur Couture, тон 70

  Зображення № 2. Незвичайна форма стрілки

  Модний макіяж зі стрілками 2018

  Новий простір для самовираження.

  Зображення № 3. Макіяж зі слоганом

  модний макіяж літо 2018

  ОБРАЗ № 3: тіні для повік Couture Mono Eyeshadow, тон 15; лайнер для повік Shocking False Lash Effect Eyeliner, тон 1; помада для губ Rouge Pur Couture, тон 70; рум'яна Couture Blush, тон 2.

  Заявити себе за допомогою модного слогану? Чому б і ні? Сміливіше!


  ПРИ СТВОРЕННІ ОБРАЗІВ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ:

  [mc_gallery id=121671]

  Статті на тему