UA
RU

Секрет розкритий: 6 стрижок для тонкого волосся

Якщо ви вже не знаєте, що зробити зі своїми локонами.

Власницям тонкого волосся знайоме те почуття, коли відчайдушно намагаєшся надати своїй шевелюрі хоч якийсь об'єм і створити видимість густоти, але все марно. На виході: лише стандартний пучок та зіпсовані нерви.

Якщо ви вже втомилися боротися з тонкістю, якщо обсяг на своїй голові ви бачили останній раз у подруги на весіллі, якщо ваша б'юті-полку заставлена ​​безліччю розрекламованих лаків, гелів, пудр та інших засобів для укладання, але нічого з них не працює, і якщо ще багато "якщо" у питаннях тонкого волосся, тоді ми поспішаємо вам допомогти. Редакція Marie Claire знайшла шість простих, але ідеальних стрижок/укладок, які створять WOW-ефект у вас на голові і ваша бьюті-рутіна розділиться на "до" та "після".

прямий боб

Секрет розкритий: 6 стрижок для тонкого волосся-Фото 1

Instagram/@missenocha

Краще стрижки для слабкого та тонкого волосся придумати не можна. Прямий боб відразу дає результат у вигляді об'ємної копиці волосся без зайвих втручань. Головна умова - дотримуватися симетрії під час стрижки (ніяких каскадів та іншого), лише рівні лінії. Також перукарі радять вирівнювати довжину кожні шість тижнів, щоб підтримувати необхідний об'єм та густоту волосся. У галереї кілька цікавих ідей зачісок із прямим бобом.

багатошарова стрижка

Секрет розкритий: 6 стрижок для тонкого волосся-Фото 2

Instagram/@sabinasocol

Якщо ви не готові кардинально попрощатися зі своєю довжиною волосся, можна зробити багатошарову стрижку. Вона чимось нагадує старий-добрий каскад, але виконаний більш сучасним способом. За рахунок декількох шарів, волосся здаватиметься густіше біля кореня, що додасть бажаного об'єму.

Стрижка Пікс

Секрет розкритий: 6 стрижок для тонкого волосся-Фото 3

Instagram/@inthing_

Несподівано, але такий вид стрижки точно позбавить вас проблеми тонкого волосся та відсутності об'єму. Перукарі впевнені, що піксі стане "палочкою-виручалочкою" для тих, хто втомився боротися з тонкістю та ламкістю локонів. Головне зробити її текстурною та ідеальна зачіска на кожен день готова.

Читайте також: 8 засобів для повернення волоссю здорового блиску

Чубчик шторка

Секрет розкритий: 6 стрижок для тонкого волосся-Фото 4

Instagram/@anouchkagauthier

Ця чубчик стала порятунком для всіх, у кого виникають проблеми з волоссям. Мабуть, що чубчик шторка "краде" обсяг волосся, навпаки, вона відіграватиме головну роль у вашому б'юті-образі. Все що потрібно – це укласти чубок шторку. Це хороший спосіб не міняти імідж кардинально, але візуально відвернути увагу від відсутності обсягу на голові.

Стрижка крок

Секрет розкритий: 6 стрижок для тонкого волосся-Фото 5

Instagram/@katie.one

Рвані кінчики, творчий безлад на голові, зухвала стрижка кроків стала хітом цього року. Кудлатість не тільки стала модним трендом, а й відмінним способом надати обсягу шевелюрі. У ній навіть найтонші локони заграють по-іншому.

високий хвіст

Секрет розкритий: 6 стрижок для тонкого волосся-Фото 6

Порятунок усіх потопаючих з тонким волоссям – високий хвіст. Якщо ви не готові до перукарень, а укладати нову стрижку немає часу, тоді ця зачіска те, що вам потрібно. Кінський високий хвіст візуально робить волосся густішим, оскільки воно зібране разом, а для більшого обсягу - рекомендуємо за допомогою муса зробити легку хвилястість по периметру хвоста в стилі пляжних локонів. Більше ідей дивіться у галереї.

Статті на тему