UA
RU

Селена Гомес демонструє найстильнішу стрижку осені 2021 

Редагувати переклад
Втім, як і будь-якої іншої осені, адже ця зачіска – натуральний beauty-антидепресант. 
Селена Гомес демонструє найстильнішу стрижку осені 2021 - Фото 1

Всім відомо, що починати новий розділ у житті або позбавлятися похмурих, хворобливих спогадів дівчатам набагато простіше, заручившись підтримкою beauty-експериментів. Саме тому восени, коли експресія та урочистість літніх подій стають лише меланхолійними спогадами, багато хто береться за експерименти зі своєю шевелюрою. І, звичайно, найчастіше головним помічником у справі старту життя з чистого листа стає найпопулярніша вкорочена зачіска – боб-каре. 

Якщо говорити про одну з найбільш обговорюваних зірок сучасності, то Селена Гомес повернулася до свого старого стилю, щоб привернути увагу до останнього епізоду нового серіалу “Вбивства у нашій будівлі”, прем'єра якого відбулася у вівторок. 

29-річна актриса та співачка у детективній історії, заснованій на подкасті, зіграла молоду, але гнану примарами минулого Мейбл — художницю, яка не може відпустити події, що відбулися багато років тому. Втім, і без оновленої зачіски Гомес детективна історія отримала заслужену увагу, адже серіал справді добрий. Що ж до найвідданіших фанатів Селени Гомес, то їх куди більше захопило повернення оригінальної стрижки їхнього ідола. 

Селена Гомес демонструє найстильнішу стрижку осені 2021 - Фото 2

«Ти так добре виглядаєш з такою зачіскою», «Тобі личить будь-який стиль» — саме так шанувальники дівчини зустріли мейковер Гомес. 

Читай також: Біллі Айліш випускає перший авторський аромат

Багато хто порівняв нову стрижку актриси з тією, яку вона носила за юності, коли грала в популярному шоу Disney “Чарівники з Вейверлі Плейс”. Інші ж згадали схожий образ від дівчини на Met Gala 2017 року. 

Для виконавиці оновлювати укладання або експериментувати з відтінками не вперше. Раніше вона пробувала і чубчик, і екстремально коротку стрижку, і навіть платиновий блонд. Саме з останнім у Селени Гомес зав'язалися найдружніші стосунки. 

Селена Гомес демонструє найстильнішу стрижку осені 2021 - Фото 3

«Думаю, що я більше схожа на себе з блондинистими локонами. Я відчувала, що можу собі дозволити творити найбожевільніші речі з волоссям або макіяжем. Це було так весело. Я відчувала себе крутою та зухвалою”. 

Втім, класичне боб-каре — символ автентичного стилю Селени Гомес, який, сподіваємось, принесе їй успіх із майбутніми кінопроектами після успіху “Убивств у нашій будівлі”. 

 

Статті на тему