UA
RU

Серена Вільямс запустила бренд декоративної косметики Wyn Beauty

Серена Вільямс запустила бьюті-бізнес. Американська професійна тенісистка представила власний бренд декоративної косметики Wyn Beauty. 

Серена Вільямс запустила бренд декоративної косметики Wyn Beauty-Фото 1

Серена Вільямс запустила свій бренд декоративної косметики Wyn Beauty. І це було доволі очікувано. Серена Вільямс — одна із найяскравіших тенісисток. Протягом усієї спортивної кар’єри вона «розфарбовувала» корт — завжди обирала яскраві вбрання, зачіски, манікюр і макіяж. 

Серена Вільямс запустила бренд декоративної косметики Wyn Beauty-Фото 2

«Теніс відрізняється від інших видів спорту. Спринтери та гімнастки, наприклад, можуть повністю наносити макіяж. У теніс можна грати три години, а піт тектиме по обличчю. Тож мені довелося знайти способи покращити свої риси. Все почалося з бісеру у волоссі — це був спосіб самовираження. Потім я схилилася до підводки для очей і помади», — розповіла тенісистка. 

Серена Вільямс запустила бренд декоративної косметики Wyn Beauty-Фото 3

Бренд Wyn Beauty розвинувся на основі захоплення макіяжем. Серена зізнається, що всі декоративні засоби тут повністю автентичні для неї. В асортименті Wyn Beauty представлені яскраві продукти для губ — помади, кольорові серуми, пігменти 2-в-1 для губ і щік. Для очей є чорна туш, чорні олівець і лайнер, а також олівці для брів. Але головна фішка зіркової марки — тональні засоби. У Wyn Beauty представлені 20 віддтінків консилера і 36 відтінків тінта для обличчя. Це зроблено для того, щоб кожен покупець знайшов такий продукт, який личитиме саме йому. 

Серена Вільямс запустила бренд декоративної косметики Wyn Beauty-Фото 4

В основі косметики — екологічно чисті та ефективні компоненти, а її формули зволожують і доглядають за шкірою. Також Wyn Beauty заявляє про свою благодійну місію. Бренд підтримуватиме організації, які захищають материнство, здоров’я та благополуччя матерів. 

Серена Вільямс запустила бренд декоративної косметики Wyn Beauty-Фото 5

Ще одна особливість марки Серени Вільямс — це фірмовий колір. Він — середній між жовтим та зеленим, як тенісний м’ячик. Уся косметика Wyn Beauty представлена в упаковці такого кольору. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Wyn Beauty

Читайте також: РІТА ОРА ЗАПУСКАЄ КОСМЕТИЧНИЙ БРЕНД TYPEBEA

Статті на тему