UA
RU

Сезон свят: як захистити шкіру від наслідків веселощів

Редагувати переклад
Ми любимо Новий рік та Різдво, але наша шкіра – не дуже. Як захистити її від впливу негативних факторів, які супроводжуватимуть нас упродовж усіх зимових свят?
Сезон свят: як захистити шкіру від наслідків веселощів.

@kristinbrettmakeup

1. Солодкі коктейлі 

Що може бути приємніше складання меню на свята? Ви вже уявляєте стіл, що ламається від різноманітних страв, дозволених тільки з особливого приводу. Торти, тістечка, рулети, печиво, цукерки, шоколад, а також коктейлі з соком та сиропами. У ці моменти ви навряд чи замислюєтеся про те, який вплив це матиме на вашу шкіру, а воно буде вкрай негативним. Висипання і тьмяна шкіра, мішки під очима і темні кола - їй доведеться пройти через всі кола пекла. 

Алкоголь загалом негативно впливає на стан шкіри. По-перше, це дегідратація. Коли ваше тіло дегідратовано, воно в першу чергу посилає рідину в органи, залишаючи суху шкіру. А якщо ви п'єте не один день, а кілька, то ситуація лише погіршуватиметься. Наприклад, почнуться проблеми із виробництвом нових клітин. Шкіра стане роздратованою, сухою та покритою плямами. Друге, що вам потрібно пам'ятати, це те, що в алкоголі багато цукру. Ви навряд чи здатні випити пару склянок газування поспіль, чого не можна сказати про алкогольні коктейлі. Цукор провокує запальні процеси в організмі та в шкірі. Потім це запалення викликає руйнування колагену та перешкоджає клітинному оновленню, що призводить до появи передчасних зморшок та тьмяної шкіри.

Що робити? Ні, ми не змусимо вас відмовлятися від алкогольних напоїв на свята, але і дозволити вам ходити з тьмяною шкірою теж не можемо, тому радимо крім коктейлів пити багато води та трав'яного чаю. Вони допоможуть підтримати водний баланс на належному рівні. 

Сезон свят: як захистити шкіру від наслідків веселощів.

@kristinbrettmakeup

2. Стрес

Є два типи людей: ті, які купують подарунки до Нового року протягом місяця, складають меню ще у листопаді та бронюють будиночок у Карпатах заздалегідь, а є другий тип людей: до нього відносяться ті, хто згадує про зимові свята у 20-х числах грудня та відчуває стрес від кількості невідкладних справ. Стрес запускає безліч процесів, наприклад, посилене вироблення кортизолу та адреналіну, які позначаються на кровотоку та руйнує колаген. Це прискорює старіння, знижує здатність шкіри до відновлення, що може призвести до стану, що називається втомою шкіри. Основними симптомами цієї «втоми» є тьмяний колір, розширені пори та сухість. 

Що робити? Отже, як боротися зі втомою шкіри, яка трапляється у період свят? Перший крок - усунення сухості, в якій стануть у нагоді засоби з гіалуроновою кислотою і охолодні маски. Другий – позбавлення від тьмяного кольору обличчя. Тут вітамін С – ваш союзник номер один, тому що він вважається головним природним відбілювачем.

Читайте також: Які засоби врятують шкіру від впливу навколишнього середовища

Сезон свят: як захистити шкіру від наслідків веселощів.

@badlands.journal

3. Сон із макіяжем

Ми можемо дозволити собі цей грішок і за звичайних часів, а у свята, коли одна вечірка перетікає в іншу, і поготів. Ліжко манить набагато сильніше, ніж засіб для демакіяжу, чи не так? Сон у макіяжі – одна з найгірших речей, які ви можете зробити для своєї шкіри. Мало того, що ви дозволяєте бактеріям влаштовувати бенкет на вашій шкірі, ви також провокуєте сухість, запалення, чутливість та прискорення процесу старіння. 

Що робити? Якщо вам дуже складно виконати повний обряд вечірнього догляду за обличчям, тоді скористайтеся потрібним мінімумом, наприклад, серветками для вмивання. Вони хоча б не дозволять тональній основі забити пори та «вб'ють» бактерії, які ми переносимо на шкіру обличчя, часто торкаючись до неї пальцями.

Статті на тему