Edit page title Sister`s Aroma: наша команда сьогодні знаходить розраду та втіху у роботі та розробці нових продуктів.
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Sister`s Aroma: наша команда сьогодні знаходить розраду та втіху у роботі та розробці нових продуктів.

Редагувати переклад
Юлія та Дарія, сестри-засновниці українського бренду Sister`s Aromaрозповіли про те, як трансформується бренд у військову годину, нові напрямки бізнесу та плани на майбутнє. 

Sister`s Aroma 2

Як ви сприйняли новину про війну, зрозуміло, що до війни не можна підготуватися. Та чи ви вірили в те, що росія може її розпочати?

Юлія: Ми не вірили та не готувалися Про це свідчить і той факт, що напередодні вторгнення ми заїхали до офісу своєї мрії. Він коштував рекордну нам суму, яку ми ніколи у житті раніше не витрачали на оренду — 18 000 доларів. І ми лише перший день як заїхали (23 лютого) і наступного дня (вночі) почалася війна. Тому ні, ми не чекали і навіть уявити собі не могли, що таке можливо.

Чи змінився ваш звичний життєвий та робочий розклад?

Дарія: Звичайно, все змінилося, тому що зараз наша команда знаходиться в різних куточках планети Хтось виїхав з України, хтось залишився. Основну частину години ми проводимо у зумах, до цього звикли працювати в офісі, влаштовувати брейншторми і зараз це все відбувається онлайн. Так, це не дуже зручно, але ми користуємось будь-якою можливістю, яка у нас зараз є.

Sister`s Aroma

Sister`s Aroma 1

Чим ви зараз займаєтеся?

Юлія: На разі ми з командою готуємось до виходу на Європейський ринок Першою країною буде Польща. Ми готуємо маркетингову стратегію, фулфілмент, реєструємо компанію. 

Вихід на ринок Польщі запланований на август, але паралельно з цим ми ведемо переговори зі США, Португалією, Іспанією, Чехією та Словаччиною.

Як війна позначається на вашій діяльності?

Дарія: Перші кілька тижнів було складно займатися роботою, не кажучи вже про якусь творчість Думки були зовсім про інше. Але пізніше, коли прийшло розуміння, що треба брати собі в руки і рухатися далі, нам просто не можна зупинятися, треба допомагати і сплачувати налоги. Також перераховувати допомогу на ЗСУ.

Тому ми продовжуємо працювати і навіть зараз ми розпочали розробку продуктів, про які до війни і не думали.

Хочемо спробувати та додати новий напрямок — усе, що пов'язане з йогою та з духовними практиками. Ми зараз активно шукаємо якісні, повністю натуральні матеріали для йогівських ковриків, а також спілкуємося з дизайнерами одягу та спільно буде конструювати зручні костюми, в яких можна займатися йогою та носити у повсякденній житті.

Sister`s Aroma 4

Sister`s Aroma 3

Хто та що для вас є джерелом натхнення?

Юлія: Сьогодні для мене є натхненням сама життя, мої рідні та близькі, команда Sister's Aroma, яка, незважаючи на складнощі, продовжує роботу. І звичайно, Україна, яка бореться, і хочеться теж творити в своїй країні, для своєї країни.

Як ви змінили стратегію бренду? Які нові рішення було ухвалено?

Дарія: Насправді, ми не змінили стратегію бренду Тому що зараз, вивчаючи європейський ринок, ми зрозуміли, що повністю потрапляємо в сучасні тренди: екологічне виробництво, використання виключно еко-інгредієнтів, наші продукти сертифіковані ECOCERT, ми не тестуємо продукцію на тваринах, ми використовуємо упаковку, яку можна переробляти.

Так само, у нас буде новинка найближчим часом – це сонцезахисний ocean friendly крем. При попаданні у воду, він не шкодить морським мешканцям і повністю розчиняється. Кожний наш продукт, який у нас вже є, або який ми тільки розробляємо, відповідає філософії нашого бренду - він еко-френдлі. 

Як позначилася війна на попиті на асортимент бренду?

Юлія: Звичайно, обіг компанії впав у кілька разів Але, незважаючи на це, ми продовжуємо працювати. І щодо асортименту, то трохи змістився відсоток продажів у бік доглядових засобів: гель на душу, крем для рук, лосьйони для тіла.

Яка з останніх новин вас потішила?

Дарія: ЗЗвичайно, емоційний стан дуже залежить від новин. Подивишся «добрі новини» від Арестовича і настрій підіймається. (Усміхається.) Бачиш сумні новини – настрій падає. Але насправді найголовніша новина, яка зможе вже нарешті порадувати – це буде звістка про перемогу.

У чому ви знаходите розраду від новин та подій?

Юлія: Ми зараз з головою пішли у розробку нових продуктів Ми хочемо розробити незвичайну лінійку makeup продуктів для обличчя. Це буде не просто якісна деокративна косметика, вона буде призвана захищати та доглядати шкіру обличчя та губ, вії. Ми вже зараз у захопленні від нашої нової туші, яка вже затверджена і скоро виходить. Вона не тільки продовжує та фарбує вії, вона також лікуватиме, бо містить пептиди, витамини та олії. Ось і відповідь на ваше запитання: наша команда зараз находить розрядку та втіху у розробці нових продуктів.

Читайте також: ГОТУЄМОСЯ ДО ПОБІГИ: ФІТОРЕТИНОЛІ ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ

Статті на тему