SKIN-fasting – це новий тренд, який пропагує відмову від косметики на короткий період, від двох днів до двох тижнів. Це своєрідний косметичний голод, піст для шкіри, період помірності від будь-якої доглядаючої та декоративної косметики.
Вперше почувши про це складно приховати подив. Багатоступінчасті програми, обов’язкові етапи очищення, тонізації та зволоження, а також сироватки, маски та пілінги давно влаштувалися у нашому щоденному ритуалі догляду. Чому раптом виникла тенденція відмовитися від звичної бьюті-рутини?
Читайте також: Найкраща органічна косметика: 6 перевірених брендів
Перші згадки про косметичний голод тісно пов’язані з Коко Міясі, засновницею бренду Mirai Clinical. На її думку нам потрібен детокс, а тимчасова відмова від косметики, що доглядає, відновить водно-ліпідний баланс шкіри, запустить процеси регенерації.
Ця концепція викликала багато суперечок, але водночас знайшла своїх послідовників.
Учасниці експерименту зізнаються, перші кілька днів можуть обернутися пеклом для шкіри обличчя. Сухість, стягнутість та дискомфорт – основні реакції на відмову від зволожуючого засобу. Застосовуючи новий тренд на практиці, варто оцінити всі ризики та поточний стан шкіри.
Читайте також: ЗБЕРІГТИ ОБЛИЧЧЯ: КРАЩІ МАСКИ ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ШКІРИ
Робити розвантаження і детоксикації важливо, як і зсередини, так і зовні. Але skin-fasting має дуже великий ряд протипоказань.
Популярність цього явища можна пояснити прагненням мінімалізму. Якщо ви відчуваєте, що перевантажуєте свій щоденний обряд догляду, краще розібрати косметичку. Залишити тільки те, що вам підходить, дійсно працює та приносить радість. Дізнайтеся більше про етичну косметику, вивчіть склади улюблених баночок. Можливо, це дасть усвідомлення того, що ви не перевантажуєте свою шкіру, а ставитеся до неї дбайливо та з любов’ю.