Edit page title SKIN-fasting: чому нам пропонують відмовитись від косметики?
Edit meta description SKIN-fasting – це новий тренд, який пропагує відмову від косметики на короткий період, від двох днів до двох тижнів. Це своєрідний&hellip

Close edit interface
UA
RU

SKIN-fasting: чому нам пропонують відмовитись від косметики?

Редагувати переклад
SKIN-fasting – це новий тренд, який пропагує відмову від косметики на короткий період, від двох днів до двох тижнів. Це своєрідний косметичний голод, піст для шкіри, період помірності від будь-якої доглядаючої та декоративної косметики.

SKIN-fasting: чому нам пропонують відмовитись від косметики?-Фото 1

Чи ми готові до цього?

Вперше почувши про це складно приховати подив. Багатоступінчасті програми, обов'язкові етапи очищення, тонізації та зволоження, а також сироватки, маски та пілінги давно влаштувалися у нашому щоденному ритуалі догляду. Чому раптом виникла тенденція відмовитися від звичної бьюті-рутини? 

Читайте також: Найкраща органічна косметика: 6 перевірених брендів

Навіщо змушувати шкіру голодувати?

Перші згадки про косметичний голод тісно пов'язані з Коко Міясі, засновницею бренду Mirai Clinical. На її думку нам потрібен детокс, а тимчасова відмова від косметики, що доглядає, відновить водно-ліпідний баланс шкіри, запустить процеси регенерації. 

Ця концепція викликала багато суперечок, але водночас знайшла своїх послідовників.

SKIN-fasting: чому нам пропонують відмовитись від косметики?-Фото 2

Про що слід знати?

Учасниці експерименту зізнаються, перші кілька днів можуть обернутися пеклом для шкіри обличчя. Сухість, стягнутість та дискомфорт – основні реакції на відмову від зволожуючого засобу. Застосовуючи новий тренд на практиці, варто оцінити всі ризики та поточний стан шкіри.

Коли не варто влаштовувати косметичний пост?

  • Якщо дерматолог призначив курс лікування, незалежно від серйозності проблеми, не нехтуйте вказівками фахівців.
  • Для сухої, чутливої ​​та атопічної шкіри. Відмова від звичного догляду може спричинити загострення сухості, роздратування.
  • Власникам проблемної шкіри, людям з акне. У вашому випадку системний та регулярний догляд дуже важливий для підтримки здоров'я.
  • У період активного сонця, у відпустці біля моря чи горах. Ваша шкіра потребуватиме додаткового захисту, не варто відмовлятися від засобів із SPF, зволожуючого засобу після засмаги. Це може бути небезпечно. 
  • У зимову пору року, у морозну погоду. Багато хто помічає погіршення стану шкіри з настанням холодів, використовуйте живильний крем.

Читайте також: ЗБЕРІГТИ ОБЛИЧЧЯ: КРАЩІ МАСКИ ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ШКІРИ

Робити розвантаження і детоксикації важливо, як і зсередини, так і зовні. Але skin-fasting має дуже великий ряд протипоказань.

Популярність цього явища можна пояснити прагненням мінімалізму. Якщо ви відчуваєте, що перевантажуєте свій щоденний обряд догляду, краще розібрати косметичку. Залишити тільки те, що вам підходить, дійсно працює та приносить радість. Дізнайтеся більше про етичну косметику, вивчіть склади улюблених баночок. Можливо, це дасть усвідомлення того, що ви не перевантажуєте свою шкіру, а ставитеся до неї дбайливо та з любов'ю.

Статті на тему