UA
RU

Elemis представили легкий сонцезахисний крем Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50

Косметичний бренд Elemis представив актуальну літню новинку. Це легкий сонцезахисний крем Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50. 

Elemis представили легкий сонцезахисний крем Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50-Фото 1

Сонцезахисний крем — необхідний догляд за шкірою від старіння. Ультрафіолетове випромінювання — невидимі для очей компоненти сонячного світла, які залежно від довжини хвилі поділяються на кілька різних типів .Частий і надмірний вплив УФ-променів без захисту може призвести до підвищення рівня вільних радикалів, що спричиняє пошкодження ДНК шкіри.Тривалий вплив UVA-променів без захисту може призвести до підвищення рівня вільних радикалів, які, як відомо, відповідають за окислювальний стрес у шкірі, що може призвести до прискореного розпаду колагену та еластину.

Elemis представили легкий сонцезахисний крем Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50-Фото 2

Легкий сонцезахисний крем Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50 прекрасно наноситься на зволожуючий крем і є ідеальним завершальним шаром під макіяж. Він не залишає білого сліду та забезпечуючи шкірі захист від шкідливого впливу UVA та UVB променів.

Революційна суміш інкапсульованих УФ-фільтрів рівномірно розподіляється по шкірі, захищаючи від УФ-променів, які можуть спровокувати появу тонких ліній, зморшок та втрату пружності, зміну кольору шкіри та появу пігментних плям. Клінічно доведено, що крем забезпечує зволоження шкіри протягом 24 годин, сприяючи помітно яскравішому, гладкішому та рівномірнішому кольору обличчя. А легка нежирна формула швидко вбирається і не є комедогенною тому підходить дляшкіри, схильної до акне.

Elemis представили легкий сонцезахисний крем Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50-Фото 3

Формула крему створена на основі морської водорості Padina Pavonica та рослинних стовбурових клітин Літопсу, які підвищують рівень гідратації та забезпечують здорове функціонування шкіри, підтримуючи власне вироблення шкірою вітаміну D. Олеосоми сафлору мікронного розміру є системою доставки ефективно утримуючою суміш УФ- фільтрів до нанесення, які при контакті зі шкірою вивільняють сонцезахисний крем що рівномірно розподіляється по шкірі створюючи однорідну плівку, забезпечуючи сонцезахист широкого спектру від UVA та UVB променів. 

Elemis Pro-Collagen Skin Protection Fluid SPF 50 рекомендують використовувати зранку і протягом дня. Рясно нанесіть на обличчя, шию та декольте після зволожуючого крему, як останній шар у вашому догляді за шкірою. Шкіра буде зволожена та готова до нанесення макіяжу. Крем підходить для всіх типів шкіри.

Статті на тему