UA
RU

Сонцезахисний крем Sunscription Dark Spot Defence SPF 50 від INSTYTUTUM  

Редагувати переклад
Єдиний SPF, до якого у вас не буде претензій: не скатується, не сушить шкіру і не залишає білих слідів.
 Фільтри нового покоління, антиоксиданти, зволоження, висвітлення, легка текстура та здатність підлаштовуватись під тон шкіри — все це про
 Sunscription Dark Spot Defence SPF 50
. Крем спеціально розроблений для боротьби з пігментацією, запобігає появі зморщок і потужно зволожує шкіру.

Сонцезахисний крем Sunscription Dark Spot Defence SPF 50 від INSTYTUTUM Фото 1

Легкий сонцезахисний крем швидко вбирається, миттєво освітлює, забезпечує комплексний захист та підлаштовується під тон шкіри. Надзвичайно зволожуюча формула, багата антиоксидантами.  Хімічні фільтри нового покоління забезпечують високий рівень захисту від ультрафіолетових променів спектра А та В, блакитного світла та інфрачервоного випромінювання, щоб запобігти всім ознакам старіння.  До складу входить екстракт кореня турнепса, багатий на біологічно активні молекули, який сприяє помітному зменшенню пігментації й освітлює темні плями, а також надає шкірі сяйва та пружності. Потужні пептиди какао захищають від шкідливого впливу блакитного світла від гаджетів.

Разом з вітаміном Е вони забезпечують потужний антиоксидантний захист, запобігаючи старінню та пігментації шкіри. Екстракт салікорнії сприяє зволоженню шкіри, робить її більш пружною та гладкою. Екстракт кактуса Сагуаро бореться зі шкідливим впливом навколишнього середовища та освітлює тон шкіри.

Сонцезахисний крем Sunscription Dark Spot Defence SPF 50 від INSTYTUTUM Фото 2

Sunscription Dark Spot Defence SPF 50 містить безпечні фільтри нового покоління і не містить шкідливих хімічних речовин. Наша формула не містить наступних токсичних фільтрів: авобензону, оксибензону, октокрилену, гомосалату, октисалату та октиноксату, які, згідно з дослідженнями управління з контролю якості харчових продуктів та лікарських засобів США (FDA), можуть потрапляти в кров у кількостях, що перевищують безпечні. А ще крем безпечний для рифів, веганський і не тестується на тваринах.  

Фото Jed Villejo on Unsplash

Читайте також: НАЗУСТРІЧ СОНЦЮ! ЯК ЗВЕРТИ БЕЗПЕЧНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ШКІРИ? 

Статті на тему