UA
RU

La Mer призначили першого чоловіка-амбасадора

Редагувати переклад

Косметичний бренд La Mer обрав першого чоловіка-амбасадора. Ним став тайванський співак, музикант і актор Джей Чоу. 

La Mer назначили першого чоловіка-амбасадора-Фото 1

Популярний тайванський співак, музикант і актор Джей Чоу став амбасадором косметичного бренда La Mer. До речі, він — перший чоловік, який представить La Mer.

«Джей Чоу привносить у La Mer неймовірну динамічну енергію. Завдяки його активній кар’єрі та молодіжному підходу до догляду за шкірою наше партнерство допоможе надихнути нове покоління на догляд за собою та впевненість. Ми раді цьому партнерству», — пояснили свій вибір у La Mer.

La Mer назначили першого чоловіка-амбасадора-Фото 2

Співак розповів, що також радіє співпраці з відомим брендом:

«Філософія шкіри La Mer дійсно резонує зі мною. Я вірю, що молодість не швидкоплинна. Це поза часом. З La Mer можна відновити енергію молодості шкіри. Я дуже радий співпрацювати з брендом. І відзначаю його віру в те, що догляд за собою — це для кожного».

La Mer назначили першого чоловіка-амбасадора-Фото 3

Джей Чоу — один з найпопулярніших співаків Азії, лауреат премії World Music Awards. Його називають королем музики Mandopop (скорочення від терміну «Мандаринська популярна музика»). Він продав понад 30 мільйонів записів. Найбільше його диски продаються у Китаї. Глядачам Джей Чоу відомий за ролями у стрічках «Зелений шершень» та «Ілюзія обману: Другий акт». Також артист — не новачок у світі моди. Минулого року він став амбасадором французького Модного дому Dior.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: La Mer

Читайте також: ПІВДЕННОКОРЕЙСЬКА СПІВАЧКА І АКТОРКА IU СТАЛА АМБАСАДОРОМ ESTÉE LAUDER

Статті на тему