UA
RU

Укладання, яке доглядає за волоссям: Olaplex представляє спрей-догляд Volumizing Blow Dry Mist

Olaplex представляє новий засіб — спрей-догляд для дефінування та захисту волосся Olaplex Volumizing Blow Dry Mist. 

Укладання, яке доглядає за волоссям: Olaplex представляє спрей-догляд Volumizing Blow Dry Mist-Фото 1

Новинка від Olaplex — засіб для укладання, який водночас доглядає за волоссям. Спрей-догляд Olaplex Volumizing Blow Dry Mist містить запатентовану технологію Olaplex Bond Building Technology, яка відновлює пошкоджені дисульфідні зв’язки та робить волосся міцним та еластичним. Полісахаріди джекфрута та передові полімери створюють м’яку, гладеньку укладку з тривалою фіксацією. Ліпопептиди з екстракту бамбука допомагають захистити волосся від пошкоджень під час укладання та сприяють утриманню зачіски. Пептиди гороху надають волоссю об’єм, зволожують і захищають його.

Укладання, яке доглядає за волоссям: Olaplex представляє спрей-догляд Volumizing Blow Dry Mist-Фото 2

Olaplex Volumizing Blow Dry Mist відновлює волосся під час укладання, надає блиск та м’якість. Цей засіб стійкий до вологості та містить термозахист до 450°F (232°C). Він не містить сульфатів і має збалансований рівень PH. А завдяки надлегкій формулі гарантує тривалу фіксацію без липкості. Спрей-догляд підходить для всіх типів волосся. Найкраще працює із тонким та волоссям середньої густоти.

Як укладати волосся за допомогою спрею

Нанесіть спрей на чисте волосся та висушіть феном до 75% сухості. Для додаткового об’єму нанесіть Volumizing Blow Dry Mist ще раз, зосередевшись на коренях. Використовуйте круглу щітку, щоб підняти корені та надати зачісці пружність та об’єм. Для додаткового ефекту або щоб освіжити волосся наступного дня, нанесіть Volumizing Blow Dry Mist на сухе волосся, зосередившись на коренях. Використовуйте круглу щітку, щоб підняти корені під час сушіння феном.

Статті на тему