Edit page title Стало відомо, що увійде до лінійки декоративної косметики Аріани Гранде
Edit meta description Стало відомо, що увійде до лінійки декоративної косметики Аріани Гранде - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Стало відомо, що увійде до лінійки декоративної косметики Аріани Гранде

Редагувати переклад
Співачка поділилася інформацією про продукцію з нової лінійки.
Стало відомо, що увійде до лінійки декоративної косметики Аріани Гранде-Фото.

Instagram/@rembeauty

Аріана Гранде наробила багато галасу навколо виходу своєї майбутньої бьюті-лінійки. І поки шанувальники знаменитості гадали, що ж увійде до колекції, співачка сама порушила мовчання. 

Після того, як у серпні з'явилися перші натяки на вихід особистого бренду Гранде, через місяць виконавиця розповіла на офіційній сторінці rem beauty (назва лейбла співачки), що входитиме до першої частини лінійки декоративної косметики. Аріана Гранде повідомила, що кожна колекція виходитиме окремим розділом і таких їх буде чотири. Перший розділ називається "Ультрафіолет" і до неї будуть включені туш для вій, підводки, блиски з ефектом збільшення, а також тинти для губ. Ще буде три продукти, але вони залишилися в секреті, доки буде офіційно представлена ​​лінійка. Передбачається, що цими таємничими засобами стане палетка тіней з фіолетово-пурпурним пігментом на кшталт Аріани Гранде.

Стало відомо, що увійде до лінійки декоративної косметики Аріани Гранде-Фото.

Instagram/@rembeauty

Читайте також: Меган Маркл має намір запускати свій косметичний бренд

У свіжому пості на сторінці rem beauty з'явився новий пост, де повідомляється, що деякі нові продукти співачка вже особисто протестувала і зовсім скоро вони надійдуть у продаж.

Нагадаємо, що у серпні вперше з'явилася загадкова оголошення про те, що Аріана Гранде планує запуск власного бренду. Вона повідомила це за допомогою величезного банера на Таймс Сквер.

Статті на тему