UA
RU

Стелла Маккартні зняла відео на підтримку жінок із раком грудей разом із акторами “Полового виховання” 

Редагувати переклад
Це вже сьомий ролик легендарного дизайнера. 
Стелла Маккартні зняла відео на підтримку жінок із раком грудей разом із акторами “Полового виховання” -Фото 1

Для створення сьомого відео На честь місяця боротьби з раком молочної залози Стелла Маккартні використала сміливий, кумедний і милий арсенал, запросивши взяти участь у зйомках акторів хіта Netflix - серіалу "Статеве виховання". 

Щоб роз'яснити жінкам, а особливо молодим шанувальницям серіалу, важливість самостійного обстеження грудей, вона попросила зірок серіалу допомогти їй навчити глядачів самоперевірки трьох “Т” (toilet, teeth, tits!), і навіть сама повеселилася під час зйомки. 

Трихвилинне відео показує, як герої “Полового виховання” спостерігають за героїнею Стелли Маккартні, яка розповідає про міфи та неправдиві факти, що стосуються раку грудей. 

Учні старшої школи, з якими добре знайомі всі фанати шоу, починають обговорювати інформацію, та позбавлятися стереотипів, з якими раніше вони були знайомі. 

Рахім інформує своїх однокласників про важливість трьох "Т", закликаючи жінок зробити перевірку зубів, зовнішнього вигляду та грудей частиною своєї щоденної ранкової рутини. 

«Регулярні обстеження необхідні, але коли ми молодші, то не завжди замислюємося про це. Ми сподіваємося, що наші склади допоможе привернути увагу до проблеми, позбутися табу та почати розмову про важливість ранніх обстежень, так щоб молоде покоління зробило огляди частиною своєї рутини”, — зазначила Стелла Маккартні.

Стелла Маккартні зняла відео на підтримку жінок із раком грудей разом із акторами “Полового виховання” -Фото 2

«Рак грудей на даний момент найпопулярніший, і глобально від нього вмирають щодня багато жінок. Це жорстоке захворювання, яке болісно руйнує величезну кількість сімей, включаючи мою”, — додала дизайнерка, яка втратила свою маму Лінду Луїзу Маккартні через рак грудей у ​​1998 році.

Читай також: Свіжий погляд на black-tie: новий лукбук монобренду BEZMEZH

“Минулий рік був неймовірно складним через пандемію, тому багато жінок забули про важливість відвідування лікарів. Зараз я відчуваю, що ми маємо відновити цей діалог. У партнерстві з Netflix та фантастичним акторським складом “Підлогового виховання” я сподіваюся, що ми досягнемо нашої глобальної мети, і поширимо інформацію про необхідність оглядів серед молодшої аудиторії”.

Щоб зробити ще більший внесок, Маккартні випустила спеціальну футболку, яка продовжує тематику організації дизайнера Stella McCartney Cares Foundation та центру Linda McCartney Centre у Королівському госпіталі Ліверпульського університету.  Крім того, бренд жертвуватиме один безкоштовний бюстгальтер, необхідний після мастектомії, Louise Listening за кожну куплену футболку. 

Стелла Маккартні зняла відео на підтримку жінок із раком грудей разом із акторами “Полового виховання” -Фото 3

Що ще крутіше, ніж прикрашена слоганом футболка, так це те, що вона зроблена з термореактивного барвника, який при дотику перетворює блідо-блакитний колір на рожевий — ще одне кумедне нагадування для жінок, щоб вони не забували про важливість оглядів.  

Дізнатися більше про кампанію та важливість самоперевірок, відвідайте сайт stellamccartney.com.