UA
RU

«і сила знову розцвіла»: нова свічка, натхненна поезією Павла Тичини

Редагувати переклад

Напередодні Міжнародного дня жіночої солідарності бренд свічок lotused та івент-агенція KØLĒKĆIA випустили свічку з промовистою назвою «і сила знову розцвіла».

Свічка lotused "і сила знову розцвіла"

Ці рядки було взято з вірша Павла Тичини «Я утверждаюсь»: «Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була. Яка біда мене, яка чума косила — а сила знову розцвіла. Щоб жить — ні в кого права не питаюсь. Щоб жить — я всі кайдани розірву. Я стверджуюсь, я утверждаюсь, бо я живу».

Аромат повністю передає характер цих слів. З одного боку, тут є ніжна нота меду, яка звучить, мов поезія. З іншого боку, сильні ноти амбри, уду, темного мускусу, коріандру, бобів тонка, які символізують силу слів.

Свічка lotused "і сила знову розцвіла"

Обидва бренди пояснили ідею колаборації:

«Наша особлива свічка — це символ об’єднання найважливішого: віри та надії, сили та любові, мужності та сміливості кожного з нас, кожного українця. Ми пережили важкий рік, нелегку зиму, довгі темні вечори, затяжні тривоги та нестерпні звуки, але кожного разу сила в нас розквітала знову й знову, з маленького променя вона збільшувалась до яскравого світла, щоб весь світ знав, навіть в темряві українці сяють яскраво».

Новинку видано лімітованою партією. Її можна придбати на сайті марки. Усі свічки зроблено із екологічного сертифікованого воску. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: lotused

Читайте також: INRO ТА UNITED24 ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОЛЕКЦІЮ СВІЧОК, ПРИСВЯЧЕНУ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИМ МІСТАМ

Статті на тему