UA
  RU

  Таємна зброя: один секрет при підготовці до побачення

  Редагувати переклад

  Щоб зачарувати свого обранця з першого погляду, потрібно знати лише один секрет.

  масло

  Безперечно, підготовка до побачення (неважливо, перше воно чи вісімнадцяте) завжди хвилюючий процес. Ми ретельно підбираємо образ, намагаємося зробити вдалий макіяж та зачіску. Але є один маленький секрет, який треба знати!

  Читайте також: ЧИМ ВОНИ ПАХНУТЬ: УЛЮБЛЕНІ АРОМАТИ ЗНАМІНОСТЕЙ

  Перше, що необхідно подбати — це про вашу шкіру. Вона має бути свіжою, сяючою і приємно пахнути. Ще в минулому столітті жінки використовували арома-мастила для того, щоб справити враження на чоловіка. Переймаючи досвід жінок стародавньої Індії та Єгипту, ми вирішили вибрати найкращі арома-мастила, які ви зможете використовувати для прийняття ванни, а також для аромалампи. 

  Три варіанти комбінації арома-масел, які сподобаються і вам, і йому:

  Жасмін+Лимон

  Поєднання кислого та солодкого ароматів зроблять свою роботу. Жасмін, наприклад, вважається сильним афродизіаком, тому навколо нього завжди створювали легенди та містичні історії. А ось лимон допоможе розбавити терпкий аромат білої квітки, головне дотримуватися правильної пропорції. Радимо вам 3 краплі жасмину змішати з 1 краплею лимона.

  Кориця+Апельсин

  Таке поєднання підійде для любительок тепліших, не різких ароматів. Кориця також вважається сильним афродизіаком, тому використовуйте грамотно це арома-масло. А ось апельсин додасть енергії, свіжості, плюс він добре підвищує настрій. Оптимальна пропорція для такого поєднання – на 2 краплі апельсина – 1 краплю кориці.

  Пачулі+Іланг-іланг+Бергамот

  Це поєднання чудово підійде любителькам екзотичних запахів. Вважається, що пачулі – це чоловічий афродизіак, а іланг-іланг-жіночий. А щоб ця суміш не була такою гримучою, додайте краплю бергамоту. Таким чином, запахи не будуть різкими. Ідеальна пропорція для цих арома-масел – це 2 краплі пачулі та по 1 краплі іланг-ілангу та бергамоту.

  Головне не перестарайтеся з ароматами, тому що побачення перетвориться на випробування та боротьбу з важким та настирливим запахом.

  Статті по темі:

  ДУШИСТА ПРАВДА: ПОПУЛЯРНІ МІФИ ПРО НАТУРАЛЬНУ І СИНТЕТИЧНУ ПАРФЮМЕРІЮ

  ЦЕ КОХАННЯ: ПАРНІ АРОМАТИ KENZO

  В УКРАЇНІ З'ЯВИВСЯ НІШЕВИЙ БРЕНД AMOUROUD

  Статті на тему