UA
  RU

  Тіло в діло: як доглядати за собою у 30 років

  Редагувати переклад

  Як зберегти свою красу, коли вам 30+, з'ясовувала Ганна Кондратенко.

  GettyImages-126163652


  ТТаке враження, що зайві кілограми приходять «самі по собі». Метаболізм поступово уповільнює перебіг. Ця накопичувальна тенденція тільки набирає обертів, і різких змін зовнішності поки що не відбувається.

  Ви не відчуєте великої різниці між 31 та 39 роками, якщо будете вести здоровий спосіб життя. Але якщо – ні, то побачите величезну зміну у м'язовому тонусі, вазі та формах, – попереджає зірковий тренер Джилліан Майклс.


  Стратегія юності «все чи нічого» вже не працює, організму потрібно більше сил на відновлення. Пам'ятайте, навіть 10 хвилин фітнесу кожен день краще, ніж виснажливий тригодинний забіг у спортзалі час від часу. У 30 років щільність кісткової тканини досягає свого піку і потім починає потихеньку йти на спад. І від того, як кістки міцні зараз, залежить, як довго ви зможете відстрочити зустріч з остеопорозом. Тому вправи на подолання опору, що допомагають будувати кісткову тканину, дуже важливі.

  СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ

  Два силові тренування на всі групи м'язів, три кардіо і хоча б одне заняття на тиждень на розтяжку для підтримки гнучкості тіла. Якщо вже є проблеми із суглобами, степ-аеробіку та вправи зі стрибками доведеться замінити.


  ЖИВЛЕННЯ

  Поклавши руку на серце: чи часто ми переглядаємо своє меню, переходячи певний віковий рубіж? А треба б! Обмін речовин у 35 років на 5% нижчий, ніж у 25. Це означає: продовжуючи харчуватися також калорійно, за рік можна набрати зайві 7 кілограм.

  Читайте також: Швидше, ще швидше: як прискорити метаболізм  Настав час засвоїти: щорічно поживність денного раціону має зменшуватися на 100 калорій. М'ясом досить ласувати двічі на тиждень і краще нежирними сортами, в решту часу віддавати перевагу рибі. Якщо, перейшовши 30-річний рубіж, ви «дозріли на дитину», включіть у раціон більше продуктів, багатих фолатами – бобових, яловичу печінку, цільнозернового пшеничного хліба, шпинату, грибів, авокадо, манго.

  ПРОЦЕДУРИ
  Саме після 30 років через малорухливий спосіб життя «апельсинова кірка» на сідницях стає помітною неозброєним оком. У цю нелегку боротьбу вступають численні апаратні методики, кожна з яких вирівнює горбисту поверхню та має свої особливості.


  Читайте також: Коригуємо фігуру: лімфодренажний масаж

  Якщо коротко, то вибір такий: масаж внутрішніх тканин та «прибирання» жирових клітин за допомогою ультразвуку, міостимулярція, що допомагає зміцнити м'язовий каркас, вакуумний масаж, який виводить токсини та шлаки, а також дуже ефективний радіохвильовий ліфтинг: він усуває одну з головних причин целюліту - Поганий кровообіг. Настав час знайти свого фахівця та прислухатися до його поради.

  Статті на тему