UA
RU

Італійський бренд Ten Science представив заспокоюючу та корегуючу лінійку Face Defence

Італійський косметичний бренд Ten Science презентує заспокоюючу та корегуючу лінійку для домашнього і професійного догляду за обличчям Face Defence.

Італійський бренд Ten Science представивши заспокійливу та коригуючу лінійку Face Defence-Фото 1

Італійський косметичний бренд Ten Science представив лінійку Face Defence. Продукти лінійки коригують та заспокоюють чутливу шкіру. В основі Face Defence — спеціальні формули, збагачені цінними активними інгредієнтами, які зменшують чутливість та почервоніння. А також зміцнюють природний захист, відновлюють комфорт і здоров’я шкіри.

Потрійний рослинний комплекс стимулює механізм відновлення шкіри, зменшує почервоніння, покращує зволоження, запобігає старінню. Eкстракт ромашки, алантоїн, рисовий крохмаль і гліцеритинова кислота заспокоюють. Бісаболол та есцин зменшують почервоніння та подразнення. Олія Ши і купуасу пом’якшують і живилять. Вітамін E та олія зародків пшениці мають антиоксидантну дію. Aлое вера та гель з червоних водоростей зволожують. Oлія рисових висівок і кунжутна олія пом’якшують. Комплекс Леніскін відновлює шкірний бар’єр, зволожує та захищає. Hydra-Sugar aгент, провітамін B5 і ниацинам забезпечують інтенсивне зволоження. SPF-фільтри захищають від сонця. 

Інноваційна волокниста маска для чутливої шкіри TEN Face Defence Biodegradable fiber mask

Маска TEN Face Defence Biodegradable fiber mask — зірковий продукт лінійки. Просочена активним розчином маска з біорозкладаного волокна з інноваційною формулою, багатою цінними інгредієнтами, спрямованими на миттєве забезпечення комфорту чутливій подразненій шкірі. Маска відновлює комфортний стан шкіри, необхідний для боротьби зі щоденним стресом. В складі продукту багато активних інгредієнтів. Це потрійний рослинний екстракт, який стимулює механізм відновлення шкіри, зменшує почервоніння, покращує зволоження шкіри. Комплекс Леніскін, що відновлює шкірний бар’єр, забезпечуючи зволоження та захист. Hydra-Sugar агент, що зволожує.

Італійський бренд Ten Science представивши заспокійливу та коригуючу лінійку Face Defence-Фото 2

Маску рекомендують використовувати раз на тиждень. Для цього вийміть маску з пакета, розкрийте та нанесіть на обличчя, переконавшись, що вона добре прилягає. Залиште на 15 хвилин. Потім зніміть і масажуйте шкіру доки всі залишки маски, що присутні на шкірі, повністю абсорбуються. Перед нанесенням заспокійливого коригувального крему сполосніть обличчя теплою водою.

Захисний бальзам-крем для чутливої шкіри TEN Face Defence Soothing Corrective Сream 

Бальзам-крем TEN Face Defence Soothing Corrective Сream — це щоденний догляд, що знижує чутливість шкіри та дарує комфорт навіть найтендітнішій та реактивній шкірі, зміцнюючи її природний захист. Зелені пігменти коригують почервоніння. Потрійний рослинний екстракт стимулює механізм відновлення та покращує зволоження шкіри. Комплекс Леніскін відновлює шкірний бар’єр, зволожує та захищає. Бісаболол заспокоює та зменшує почервоніння. Провітамін B5, ніацинамід, алое вера та гель червоних водоростей зволожують. Вітамін Е нейтралізує дію вільних радикалів. Олії рисових висівок, насіння кунжуту, зародків пшениці, купуасу пом’якшують і живлять. SPF-фільтри захищають від сонця. Крем використовують щодня. 

Італійський бренд Ten Science представивши заспокійливу та коригуючу лінійку Face Defence-Фото 3

Делікатний мус для очищення чутливої шкіри TEN Face Defence Delicate Сleansing Mousse 

Мус TEN Face Defence Delicate Сleansing Mousse делікатно очищує шкіру, водночас захищає, пом’якшує, відновлює комфорт та сяйво. Потрійний рослинний екстракт стимулює механізм відновлення шкіри, зменшує почервоніння покращує зволоження. Леніскін комплекс відновлює шкірний бар’ер, зволожує та захищає. Eкстракт ромашки й алантоїн заспокоюють і зменшують подразнення. Гліцерил глюкозид зволожує. Мус використовують щодня вранці і ввечері. 

Італійський бренд Ten Science представивши заспокійливу та коригуючу лінійку Face Defence-Фото 4

Бі-фазна відновлююча сироватка для чутливої шкіри TEN Face Defence Professional Serum

Сироватка TEN Face Defence Professional Serum забезпечує живлення і комфорт. Потрійний рослинний екстракт стимулює механізм відновлення, зменшує почервоніння покращує зволоження. Комплекс Леніскін відновлює шкірний барьєр, зволожує та захищає. Бісаболол заспокоює і зменшує почервоніння та подразнення. Сироватку використовують для професійних процедур. 

Крем-маска «Миттєвий комфорт» для чутливої шкіри TEN Face Defence Cream Mask 

Крем-маска TEN Face Defence Cream Mask має заспокійливу та захисну дію, відновлює захисний бар’ер шкіри. А також зменшує почервоніння і неприємні відчуття поколювання, притаманні чутливій шкірі. Потрійний екстракт стимулює механізм відновлення шкіри, зменшує почервоніння, покращує зволоження шкіри. Комплекс Леніскін відновлює шкірний бар’єр, зволожує та захищає. Бісаболол, рисовий крохмаль та есцин заспокоюють, зменшують почервоніння. Вітамін Е має антиоксидантну дію. Масло ши, олія зародків пшениці пом’якшують і живлять. Крем-маску використовують для професійних процедур. 

Італійський бренд Ten Science представивши заспокійливу та коригуючу лінійку Face Defence-Фото 5

Заспокійливий корегуючий крем для чутливої шкіри TEN Face Defence Soothing Corrective Cream 

Крем TEN Face Defence Soothing Corrective Cream — це м’який бальзам, який знижує чутливість і дарує комфорт, навіть найтендітнішій і чутливій шкірі, зміцнюючи її природний захист. Зелені пігменти коригують почервоніння. Потрійний екстракт стимулює механізм відновлення шкіри, зменшує почервоніння, покращує зволоження шкіри. Комплекс Леніскін відновлює шкірний бар’єр, зволожує та захищає. Бісаболол заспокоює, зменшує почервоніння. Алое вера, гель червоних водоростей, провитамин B5 та Ниацинамид зволожують. Вітамін Е має антиоксидантну дію. Олії рисових висівок, насіння кунжуту, купуасу пом’якшують. Олія зародків пшениці бореться з вільними радикалами та живить. SPF-фільтри захищають від сонця. Крем використовують для професійних процедур. 

Статті на тему