UA
RU

Том Гарді став обличчям аромату Jo Malone

Редагувати переклад

Актор Том Гарді став обличчям парфюмерного бренда Jo Malone. Він представляє аромат Cypress & Grapevine Cologne Intense. 

Том Гарді став обличчям аромату Jo Malone-Фото 1

Британський актор Том Гарді став обличчям парфюмерного бренда Jo Malone. Він представляє аромат Cypress & Grapevine Cologne Intense. У Jo Malone називають цей аромат винятковим, суперечливим, вишуканим, характерним, самобутнім і сміливим. Ці якості, на їхню думку, втілює Том Гарді. І аромат, і актор «справляють незабутнє враження, оскільки вони абсолютно відрізняються від інших». У рекламному ролику Гарді гуляє вулицями Лондона і розповідає про життя у цьому місті. Саме таким насиченим, як Лондон, і є Cypress & Grapevine Cologne Intense.

Деревний Cypress & Grapevine Cologne Intense поєднує свіжість нот кипариса, тепло нот виноградної лози та чуттєвість амбри. Цей аромат відкривається яскравою нотою кипариса. У серці композиції — виноградна лоза, суміш кедрового дерева і ветівера, амбра і соковиті ноти винограду. Головною у базі стала нота бурштину, яка ніби огортає своїм теплом. 

Том Гарді став обличчям аромату Jo Malone-Фото 2

У Jo Malone рекомендують цей аромат тим, хто любить сюрпризи. А також випадкові зустрічі, загадкові збіги та непередбачені зміни. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Jo Malone

Читайте також: ДОНЬКА ЮЕНА МАКГРЕГОРА СТАЛА ОБЛИЧЧЯМ НОВОГО АРОМАТУ CELINE

Статті на тему