Edit page title Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях

Редагувати переклад
Коли все ж таки втомилися від глянцю на бьюті-сцену виходити старе знайоме матове покриття.

Календар каже, що за два тижні настане осінь, а це означає, що можна вже поговорити про осінні тренди манікюру. Звичайно, поки що не хочеться позбавлятися від яскраво-соковитого відтінку на нігтях, який навіває теплі спогади про приємну відпустку, але продумати дизайн свого майбутнього манікюру, все ж таки, буде гарною ідеєю.

Негласне правило стверджує, що ідеальні кольори для осені - це бежевий, баклажановий, сірий і всі відтінки червоного, але ніхто не забороняє ще трохи продовжити літо і залишити на нігтях якийсь яскравий колір. Тільки з невеликими змінами. Nail-майстри по всьому світу в один голос заявляють, що найкращим варіантом дизайну цієї осені стане матове покриття, з ним навіть найяскравіший відтінок стане спокійнішим, що і потрібно від осіннього манікюру.

Читайте також: Під прицілом камер: 7 актуальних hair-прийомів сезону “осінь-зима” 2021/22 

Але не все так консервативно, як може здатися. Якщо вам до душі яскраві елементи, візерунки чи написи, то майстри пропонують оформити їх у матовому виконанні. На виході виходить цікавий дизайн із стриманим характером.

Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях.

Instagram/@imarninails

Мінімалістичний манікюр завжди у тренді, особливо якщо він матовий. Невелика довжина нігтя, спокійний відтінок та оксамитове покриття – безпретенційне поєднання на всі випадки життя.

Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях.

Instagram/@betina_goldstein

Для тих, хто любить блищати також є бьюті-рішення: на матове покриття нанести золоту слюду або фольгу. Для більш лаконічного дизайну рекомендуємо вибрати тонкі смужки контрастного кольору.

Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях.

Instagram/@drybylondon

Французький манікюр у майбутньому сезоні трохи видозміниться, хоча не втратить свого шарму. Так, наприклад, майстер манікюру @Ірамшелтон пропонує комбінувати матове покриття з глянцевим і той самий колір "заграє" по-різному.

Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях.

Для експериментального та об'ємного дизайну манікюру також знайшлося місце у сезоні осінь 2021. Nail-майстер @thehangeditдемонструє своїм передплатникам, які дизайни можна виконувати на матовій основі. І повинні погодитися, вони виглядають приголомшливо.

Тренд осені: Матовий манікюр у різних варіаціях.

Ми зібрали для вас вибірку манікюру з матовим покриттям для вашого осіннього натхнення. Зберігайте та ділитеся ідеями зі своїм майстром. 

Статті на тему