UA
RU

Тренування в Hilton Kyiv The Health Club and Spa

Редагувати переклад

Олена Заєць вирушила до Hilton Kyiv The Health Club and Spa, щоб зрозуміти, наскільки реально займатися спортом в обідню перерву в робочий день.

Hilton Kyiv Spa

Спортивний клуб, який я записалася на початку року, знаходиться недалеко від мого місця проживання – на Лівому березі. Але я часто ловила себе на думці, що в якісь дні обіду хочеться використовувати з користю – коли жахливо втомлюєшся, сидячи за комп'ютером у статичній позі, і тіло просто потребує фізичної активності. У готелі Hilton Kyiv, який розташований неподалік нашого офісу, я була на вечірках, у ресторані та спа, але мені якось не спадало на думку, що туди можна регулярно приходити, щоб займатися з тренером.

Вхід у спа окремий, він знаходиться праворуч від головного входу до готелю. на ресепшені мене зустрічає симпатичний юнак – це тренер Дмитро Єлісеєнко. Переодягнувшись, я заходжу в зал і починаю закидати його питаннями – на кожен у Дмитра знаходиться спокійна аргументована відповідь. Зал невеликий (порівняно з моїм спортклубом), проте я дуже швидко розумію, що мені зовсім не потрібні сто п'ятдесят тренажерів – більшість вправ я роблю із власною вагою.

Для початку я вирішую запитати Дмитра про тих, хто прийшов до зали, щоб схуднути. «Хто б не казав, що потрібно проводити багато часу на тренуваннях і там «вмирати», потрібно спочатку розібратися з харчуванням, – каже тренер. – Правильно збудувати свій баланс білків-жирів-вуглеводів, і це вже буде половина справи. Так, спочатку складно вираховувати калорії, але це можна довести до автоматизму, плюс є індивідуальні непереносимості, тому кожен має свій раціон. Другий момент – це здоров'я, потрібно з'ясувати, чи немає проблем із гормональною системою. А потім можна підключати і тренування залежно від мети - просто відновити хорошу фізичну форму або ж досягти спортивних результатів».

Дмитро Єлісеєнко

Мені худнути не треба, але спортом я займалася лише у студентські роки, а після тридцяти почала відчувати, що без фізичного навантаження нормально почуватися просто неможливо. «Якщо людина без проблем зі здоров'ям і не сильно себе запустила, то вистачить трьох-чотирьох місяців, щоб привести себе у форму. – обнадіює мене Дмитро. – На першому етапі достатньо займатись двічі на тиждень, поступово збільшуючи кількість тренувань до чотирьох на тиждень. Якщо втягнулися та подобається, можете ходити хоч п'ять-шість разів, головне, щоб це було не критично для здоров'я. Прислухайтеся до свого тіла, ведіть діалог із тренером. Якщо тренер занадто лояльний із клієнтом, то не буде прогресу, але якщо вам буде погано – це також не варіант. Потрібно постійно тримати баланс».

Потім Дмитро годину ганяє мене залом – ми починаємо з базового кругового тренування для всіх груп м'язів, починаючи з ніг і закінчуючи руками, робимо розтяжку і працюємо з власною вагою. Для мене це тест на витривалість, але тренер сміється:Тренування на витривалість має на увазі вже якийсь рівень підготовки, тому що передбачає тримати пульс у високому діапазоні. Все має бути поетапно – навіть людина, яка професійно займається спортом, якщо відпочине два-три тижні, має пройти мікроцикл, щоб повернутися до колишнього рівня. Тому звичайній людині потрібен індивідуальний підхід – контроль з боку тренера та поетапний план досягнення чудової форми».

Я повертаюся до початку тренування, яке проходило на біговій доріжці. Дмитро радить: «З приводу кардіо: якщо ви не любите бігати, то просто піднімаєте кут нахилу бігової доріжки і трохи збільшуєте швидкість, тільки вона має бути комфортною, щоб ви встигали перебирати ногами, і це був крок, а не біг. Враховуючи, що ви йтимете в гору, енерговитрати будуть набагато вищими, ніж при ходьбі по рівній поверхні, природно, пульс теж підвищиться. Ви повинні його тримати у певному діапазоні (у моєму випадку не більше 135 ударів на хвилину). Вправи на кардіо можуть бути різними, залежно від ваших уподобань – на біговій доріжці, орбітрці, велотренажері. «Хитрощів тут багато, – підказує тренер. - Якщо вам нудно просто йти в гору, можете використати медболи, різні гантелі, м'яч у піднятих руках, щоб задіяти потрібні нам групи м'язів. Якщо ви виділили годину на тренування, то маєте максимально ефективно використовувати цей час».

Дмитро Єлісеєнко тренер

Вийшовши зі спортзалу, я відчуваю гостру потребу в релаксації – тому прошу принести до зали для перевдягання чай із медом. Я б із задоволенням провела ще годину в басейні, що знаходиться поряд, за стіною, але справи звуть. До речі, багато постійних клієнтів Hilton Kyiv The Health Club and Spa вважають за краще замовляти відразу цілий комплекс послуг, а чи не окремі тренування. Наприклад, тримісячна програма Slim and slender включає 36 індивідуальних тренувань з тренером, 3 годинних тайських антицелюлітних масажу, 3 обгортання морськими водоростями, візити в аквазону в дні тренувань і складання індивідуальної програми харчування. Все це коштуватиме 23 тисячі грн. Разове тренування для членів клубу коштує 450 грн, для тих, хто не є членом клубу – 600 грн, а за пакет із 10 тренувань клієнти платять відповідно 3800 та 5000 грн. Пробне тренування – безкоштовне. Спа-зона та тренажерний зал при готелі відкриті з 6:30 ранку та до 22:00 щодня, і гостям тут раді.

Статті на тему