UA
  RU

  Нова колекція TRIP:TYCH: косметична лінійка бренду представлена ​​у пошкоджених флаконах, які були зіпсовані під час переїзду бренду через війну в Україні

  Редагувати переклад
  Засновниця українського парфумерного бренду Ганна Грищенко вирішила не викидати недосконалі пляшечки лосьйонів та гелю для тіла, які пошкодилися під час переїзду у безпечніше місце, а наоборот – зробити з них повноцінну колекцію зі зниженими цінами, а виручені кошти надіслати на реконструкцію дитячого садочка у Бородянці.

  TRIP:TYCH 1


  TRIP:TYCH - Нішевий парфумерний бренд, заснований у Києві. Делікатні вироби бренду та їхня лінійка по догляду за собою є чудовим прикладом уваження до природи, майстерності та краси людського тіла. Через війну в Україні, бренд переїхав у безпечніше місце, але мав на меті продовжувати роботу. Однак, під час переїзду продукції, алюмінієва поверхня флаконів косметичних засобів TRIP:TYCH були викривлені, хоча парфуми не пошкодилися.

  Першим импульсом засновниці бренду Ганни Грищенко було їх списати, щоб ці погнуті пляшки не були черговим, хоч і невеликим, але все-таки нагадуванням про жорстокість і боротьбу, що тривають по всій Україні.


  Але після години всі в TRIP:TYCH почали відчувати, що пошкоджені пляшки насправді відображають те, що відбувається у них усередині через війну – фасад може бути трохи недосконалим, але вони не знищені повністю. Алюмінієві пляшки, зазвичай такі міцні й тривкі, тепер адаптувалися до обставин, як і всі в Україні. 

  TRIP:TYCH 2

  Зазвичай такий уважний до деталей зараз бренд демонструє всю неідеальність сьогодення через свою упаковку: аромати всередині залишилися тими ж, що і були раніше. ПЕРВОН, POPPY і МАРИГОЛД, але зовнішня поверхня показує труднощі, з якими бренд зіштовхнувся у зв'язку із переміщенням товару. Метафорично ж бренд побачити в цьому набагато більше – і витривалість українських і бажання й надалі робити своє улюблене справу, незважаючи на обставини.


  Тому, замість того, щоб викинути пошкоджені флакони, TRIP:TYCH вирішивши зробити з них повноцінну колекцію з цінами нижчими, ніж на звичайну колекцію, щоб кожен міг долучитися, адже прибутки від DAMAGED BEAUTY LIMITED EDITION підуть на реконструкцію садочка для дітей та початкової школи в Бородянці: бренд співпрацює напряму зі старостою села та сподіваються, що будівництво завершиться до вересня. 

  TRIP:TYCH

  Колекція DAMAGED BEAUTY LIMITED EDITION складається з парфумованого гелю для рук та тіла, а також парфумованого лосьйону та представлена ​​у 3 різних ароматах: WORMWOOD, POLLY, MARIGOLD.  Щоб підтримати бренд і справу CHILDREN'S, ви можете придбати колекцію DAMAGED BEAUTY LIMITED EDITION на сайті або через Instagram бренду.

  Читайте також: ПОВЕРТАЄМО КРАСУ: ЯК У AVERINA CLINIC БЕЗКОШТОВНО ЛІКУЮТЬ ОПІКОВІ ТА УЛАМКОВІ ПОСТТРАВМИ ОБЛИЧЧЯ І ТІЛА, ОТРИМАНІ ПІД ЧАС ВІЙНІ


  Статті на тему