UA
  RU

  У воєнний час: 10 способів більше рухатися у повсякденній житті

  Редагувати переклад

  Іноді, прості прогулянки можуть підкоригувати ваше здоров'я.

  Якщо у вас немає можливості повноцінно займатися спортом у воєнний час, радимо простіші варіанти фізичних навантажень. Але пам'ятайте про свою безпеку.

  Зараз українці перебувають у підвішеному стані, тому комусь важко повноцінно займатися спортом, як фізично, так і психологічно. Але рухатися необхідно в будь-яких умовах, тому ми знайшли, які фізичні навантаження будуть актуальні і корисні українцям зі всіх куточків нашої Батьківщини. Редакція Marie Claire підготувала 10 способів, якомога більше рухатися в умовах війни.

  Спосіб №1: Піднімайтеся та спускайтесь по сходах

  Ми в курсі, що ця порада стара як світ, але не зря, адже вона ще й дієва. Піднявшись по сходах замість ліфта, ви збільшуєте частоту сердечних скорочень, допомагаєте зберегти рівновагу та покращуєте витривалість нижніх кінцівок. Можете ускладнити свої навантаження та підніматись по сходах на “шкарпетках” чи п'ятках.

  У воєнний час: 10 способів більше рухатися у повсякденній житті-Фото 1

  Способ №2: Плануйте піші прогулянки з друзями чи проводьте zoom-коли на вулиці

  Якщо ви працюєте вдома, заплануйте свою мобільну зустріч на вулиці. Якщо вам не потрібно дивитися на екран та переглядати електронні таблиці, підключіть навушники, покладіть телефон у карман і вирішуйте світові проблеми на прогулянці. Це чудовий спосіб зміксувати свій розпорядок дня. Також плануйте зустрічі з друзями у вигляді прогулянок.

  Способ №3: Робіть випади, де це можливо

  Випади – просте управо, яке дозволяє ефективно прокачати м'язи ніг. Згодні, виглядає це трохи дивно, якщо робиться за межами спортзалу, але зараз така година, що фізичне навантаження можна давати собі, ходячи з візочком по супермаркету. Сучасна жінка – мобільна жінка.

  Спосіб №4: Фітбол замість стільця

  Якщо ви працюєте віддалено і у вас відчуваються болі в спині чи впопереку, тоді краще замінити свій стілець або ті, на чому ви працюєте, на фітбол (великий м'яч). Прості рухи на ньому вперед-назад, покрутіть тазом по годинниковій стрілці і навпаки, зробіть розтяжку хребці. Це може допомогти впоратися з болем у спині та покращити поставу. Фітбол – корисна річ, навіть якщо ви не ведете сидячий спосіб життя.

  Спосіб №5: Паркуйтесь подалі від місця призначення

  Хоча ми повинні думати про свою безпеку та безпеку свого майна, якщо ви перебуваєте у безпечному та добре освітленому місці, подумайте про паркування далі від входу, куди б ви не йшли. Таким чином ви збільшите кількість кроків щодня і примножте користь для свого організму.

  Спосіб №6: Займайтеся більше сексом

  Деякі дослідження стверджують, що секс спалює калорії зі швидкістю приблизно 3,1 калорії на хвилину для жінок і приблизно 4,2 калорії для чоловіків. Отже, хоча це не те саме, що енергійна пробіжка, ви можете гарненько попітніти під час сексу. Отримуйте задоволення, пробуйте нові позиції та прийоми.

  У воєнний час: 10 способів більше рухатися у повсякденній житті-Фото 2

  Способ №7: Вигулюйте собак з притулку

  Якщо у вас немає власного домашнього улюбленця, якого потрібно регулярно вигулювати, тоді можна звернутися до місцевих притулків для тварин. Вони з радістю нададуть вам таку опцію. Тим більше, що зараз ваша допомога буде надзвичайно потрібна. Ви зробити відразу дві корисні справи: і тіло прокачайте, і безпритульним собакам подаруєте радість від своєї компанії.

  Читайте також: Позбавитися всього: яку вагу безпечно скидати за місяць

  Способ №8: Влаштуйте танцювальну перерву для одного

  Танці – завжди гарний спосіб зняти стрес та спалити трохи калорій. Увімкніть улюблену музыку, але не виключайте оповіщення повітряної тривоги, і танцюйте так, ніби вас ніхто не бачить: під час приготування обіду чи прибирання, а може ви зараз садите місто, тоді танці допоможуть зробити це швидше та ефектніше.

  Спосіб №9: Організуйте активну гру

  Якщо у вас є діти – чудово: пограйте з ними в прятки, доганялки чи інші рухливі дитячі забавки. Якщо ні – організуйте вечір із друзями, які не проти пограти з вами у твістер чи лімбо. Тим паче, це можна робити і на свіжому повітрі, але будьте обачні і завжди дивіться під ноги.

  Способ №10: Розтягуйтесь під час перегляду новин чи серіалу

  Знайдіть комфортні для себе вправи на розтяжку та робіть їх, коли читаєте новини чи дивіться щось по телевізору. 30-хвилинне шоу може забезпечити вас 30-ма хвилинами управ, які ви раніше відкладали на потім. Чудовий спосіб нарешті сісти на шпагат!

  Фото:unsplash.com

  Статті на тему