UA
  RU

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор і бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022

  Редагувати переклад

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 1


  Нігтьовий бізнес – один з небагатьох, хто швидко оговтався і відчайдушно продовжив працювати навіть у перший м'яць російського вторгнення в Україну. Бо українки висловлюють свою громадську позицію навіть на кінчиках пальців. Які тренди манікюру зараз панують в Україні і світі цього літа, розповіла Вікторія Колодій – засновниця і креативний директор мережі гендерно-нейтральних майстерень нігтьової естетики MVK.

   

  Цього сезону однією з найпопулярніших тенденцій є манікюр з патріотичними мотивами. Акценти на кінчиках пальців – це також свого роду спосіб виразити свої думки, продемонструвати соціальну позицію, підкреслити настрої. 


  Серед варіацій патріотичного манікюру – поєднання на ногтях блакитно-жовтих кольорів, кольоровий мікро френч, нейл дизайн з використанням відповідної символіки, як від наприклад гілля калини. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 2

  Яскраві відтінки на ногтях у монокольорі або ж наоборот у мультикольоровому манікюрі теж не втрачають своїх позицій серед інших літніх трендів.


  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 3

  Вибір яскравих відтінків у кольоровій гамі пояснюється нестримним бажанням експериментувати в моменті і не відкладати це на завтрашній день. Цього сезону поза трендами – натуральні, «голі», здорові нігті. Це природна краса, невинна. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 4  Актуальна тривалість нігтів влітку – міні, оскільки у пріоритеті завжди залишається практичність та зручність. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 5


  Серед світових тенденцій літнього нейл арту: максі нігті кольору бабл гам. Ефектний манікюр. Кім Кардашьян, Кайлі Дженнер та Карді Бі

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 6

  Стримування манікюр – літня класика. Незмінним амбасадором нігтів у стилі nude є Роузі Хантінгтон-Уайтлі


  Кольоровий френч як у Гайді Клум – універсальний літній образ, який постійно залишається серед перманентних трендів манікюру і є фаворитом багатьох селебріті.

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 7

  Лаконічні квіткові мотиви у виконанні королеві мінімалізму нейл артиста із ЛА Бетіні Гольдштейн – доповнення до будь-якого літнього образу. 

  Українські патріотичні мотиви, мультиколор та бабл гам: найгарячіші нейл-дизайни літа 2022-Фото 8

  Головне фото: рhoto by Maria Lupan on Unsplash
  Фото нігтьових дизайнів: мережа гендерно-нейтральних майстерень нігтьової естетики MVK

   

  Статті на тему