UA
RU

Український бізнес під час війни. Компанія SISTERS.

Редагувати переклад

Під час повномасштабної війни українки продемонстрували всьому світу, що вони вміють боротися за свою землю та країну. Кожна обрала свій фронт: хтось воює на передовій, хтось волонтерить, а хтось продовжує розвивати економіку та активно донатити. Історій українок, що змінюють хід війни, безліч, і шкірна з них по-своєму надихає. В рамках рубрики «Український бізнес під час війни» розповідаємо про українські підприємниці, які продовжили працювати та підтримувати економіку України. Надихаюче інтерв'ю з засновницями компанії SISTERS  Оксаною Бішко та Ілоною Січ.

Український бізнес під час війни. Компанія SISTERS.-Фото 1

Оксана Бішко та Ілона Січ

 

  • Як війна вплинула на ваш бізнес? Як вдалося адаптуватися до нових реалій?

Звичайно ж ми, як і всі українці, до останнього не очікували, що в Україні розпочнеться війна. Тому ніяк не готувались до цього. Та вже з 3 березня відновили роботу, адже зрозуміли, що для того, щоб по-максимуму допомагати державі, ми повинні працювати і працювати надзвичайно активно. Нам довелося адаптуватись до роботи у військовий стан та швидко приймати рішення, як лагоджено відновити роботу та забезпечити ефективне функціонування та розвиток бізнесу.

Основна проблема, з якою ми стикнулися, — це проблема логістики всіх брендів, що представлені в Україні. Товару, якого вимагали наші клієнти, не вистачало катастрофічно. Проте, оскільки ми також є дистриб'юторами, зосередились на брендах, які самі представляємо в Україні. Швидко розв'язали питання з доставкою товарів в Україну та активно почали їх розвивати.

  • За останній рік ви відкрили 2 нових магазини та плануєте ще відкриття нових проектів, що вас мотивує та як вдається так швидко втілювати все в життя?

Так, за останній рік ми відкрили 2 магазини в мережі SISTERS, у Луцьку та ще один у Львові. На цьому звичайно не зупиняємось та плануємо до кінця року відкрити ще 3 проекти, які дещо відрізняються від того, що ми робили раніше. Це буде оновлений формат магазину SISTERS у місті Рівному, клініка апаратної косметології у місті Львів та формат масштабного бек-офісу для обслуговування клієнтів нашого сайту.

Що нас мотивує? Нас мотивує SISTERS, у всіх повноцінних проявах та аспектах Нас надихають наші клієнти, наші працівники та власні здобутки. Нас надихає те, що ми будуємо прозрачний бізнес в Україні, що ми маємо можливість здійснювати значну допомогу нашій армії. Нас мотивує наша близька перемога.

Український бізнес під час війни. Компанія SISTERS.-Фото 2

  • А як у цілому змінилася б'юті сфера в Україні за останній рік? Які тенденції передбачаєте на майбутнє?

Звичайно, за останній рік сфера України змінилася. Ви, напевно, очікуєте, що ми скажемо, що вона знаходиться в регресії та ми змушені розвіяти ваші припущення. Насправді ринок б'юти продуктів надзвичайно виріс протягом минулого року, що не може не тішити. В Україні зайшли достойні світові бренди з правильними цінностями, якісно перерозподілився ринок.

В Україні жінки та дівчата все більше цікавляться, розуміються у догляді та підборі косметики для власного користування. Тому все більше клієнтів обирають продукти за якість та ефективне вплив на шкіру та волосся. Тому функціональні, якісні продукти і надалі залишатимуться у тренді.

Ринок б'ють продуктів в Україні дуже перспективний і ми впевнені, тенденція розвитку лише посилиться. Слабкі бренді будуть загасати, натомість будуть з'являтися нові гідні варіанти.

Український бізнес під час війни. Компанія SISTERS.-Фото 3

  • Одне з ваших напрямків роботи — це дистрибуція. Як світові бренди наразі ставляться до ринку України?

Так, нам доводиться практично щотижня спілкуватися із представниками брендів з різних куточків нашої планети. Зауважимо, що весь світ слідкує за ситуацією в Україні та дуже переймається.

Багато брендів насторожено ставитися до співпраці із компанією, у країні якої війна. Та ми вже навіть вважаємо нашою місією інформувати іноземних партнерів щодо реальної ситуації в нашій країні та щодо того, як ми, українці, потужно розвиваємо та підтримуємо економіку України, не зважаючи на обставини.

Також є бренди, які мають неоднозначне ставлення до війни, займають нейтральну позицію, та щиро вірять у те, що ми з росією «братські народи», що насправді це не війна, а конфлікт, який скоро закінчиться.

Хотілося б додати, що ми, як передова компанія в Україні з продажу косметики, вважаємо за обов'язок представляти лише ті бренді, які достойні бути на нашому ринку, які з нами на одній хвилі. Ми щиро віримо, що в найближчому майбутньому до нашого дистрибуційного портфеля додасться ще не один бренд, який ми з гордістю представлятимемо на українському ринку.

Український бізнес під час війни. Компанія SISTERS.-Фото 4

  • В чому цінність вашої компанії, яку ви транслюєте своїм клієнтам?

Крім того, що наші клієнти, купуючи у нас косметику, отримують професійну консультацію, впевнені в якості та оригінальності кожної баночки представленої у нас, вони цінують нас за ту, яку філософію бренду ми транслюємо для них.

Слоган нашої компанії — «Будь у собі в пріоритеті!», і це та філософія, яку ми доносимо до кожного клієнта SISTERS .

Це справді не просто фраза, це ціла філософія. Бути в собі у пріоритеті — це піклуватися про себе. Обирати собі за будь-яких обставин, турбуватися про своє здоров'я, приділяти час собі, вибирати для себе виключно найкраще з того, що ти можеш собі дозволити тощо. І це історія не про йогоїзм, а про справжню самоцінність та любов до себе.

Нещодавно, в одному дослідженні було виявлено, що догляд за собою суттєво покращує ментальне здоров'я жінки. Тому, це для нас ще один маркер того, що філософія, яку ми доносимо нашим клієнтам, справді несе справжню цінність для кожного.

Статті на тему