UA
RU

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ

Редагувати переклад

15-21 травня у турецькій Анталії відбувся найбільший у світі захід у сфері краси. ÉLAN ASIA SHOW. УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ-Фото 1

У ньому взяли участь близько 500 спеціалістів із 30 країн. Насичена програма події передбачала чемпіонати із загальним призовим фондом у 20 000 євро, у яких учасники з України посіли чільні місця. Локацією вибрали 5-зірковий готель на мальовничому узбережжі - Bosphorus Sorgun Hotel.

Організатором став український бренд-трендсетер «індустрії брів». МОМЕНТ. З 2015 року бренд створює засоби та інструменти для професійних бровістів, візажистів та ламімейкерів. Продукцію експортують до 40 країн світу. Його засновниці - сестри Олена Курчина та Анна Кравченко — сумарно мають понад 30-річний досвід у сфері краси. Цьогоріч підприємиці започаткували власне виробництво в Туреччині — ÉLAN KIMYA.

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ-Фото 2

Чемпіонати та конференція для бровістів, візажистів та ламімейкерів зі всього світу 

В ÉLAN ASIA SHOW взяли участь близько 500 beauty-спеціалістів із України, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Словенії, Румунії, Молдови, Болгарії, Чехії, Чорногорії, Греції, Італії, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Великої Британії, Фінляндії , Азербайджану, Турції, Об'єднаних Арабських Еміратів, Ізраїлю, Японії, США та Австралії

Учасники з України посіли перші місця в більшості чемпіонатів, зокрема: з моделювання та фарбування брів, з ламінування брів, з ламінування вій, а також зі створення свадебного та комерційного макіяжу. Це вкотре засвідчило, що сфера beauty-послуг у нашій країні має надвисокий рівень якості та є зразковим прикладом сервісу та професійного освіти.

Переможці отримали призи від генерального спонсора заходу — ÉLAN, і партнерів — професійного бренду дезінфікуючих засобів disAL та Міжнародної Асоціації Бровістів на загальну суму 20 000 євро. 

На BROW & LASH- та MAKE-UP-конференції найкращі спікери зі всього світу поділилися секретами успіху та авторськими техніками виконання трендових beauty-процедур, а також розповіли про ключові тенденції у сфері краси.

УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ÉLAN ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ BEAUTY-СПЕЦІАЛІСТІВ ІЗ 30 КРАЇН СВІТУ-Фото 3

Перший конкурс MISS ÉLAN

Вперше відбулася вишукана подія у традиціях світових конкурсів краси — MISS ÉLAN. За титул змагалися 11 beauty-спеціалістів із різних країн. Перемогу здобула бровіст, візажист та ламімейкер із Рівного — Олександра Прокопченка.


У доробку команди ÉLAN чимало яскравих заходів, і щороку їх масштаби лише зростають. Зокрема, бренд організовував Ukraine Beauty Show за участю близько 400 найкращих спеціалістів України та ÉLAN BALTIC SHOW — найбільший міжнародний beauty-івент у країнах Балтії.

ÉLAN ASIA SHOW став наймасштабнішим у світі заходом для beauty-спеціалістів. І команда вже готує наступне подія, що відбудеться весною 2024-го. І звісно, ​​вона обіцяє бути ще грандіознішою, тож долучайтесь до сторінки ÉLAN у Instagram, щоб першими дізнаватися про найцікавіші анонси