UA
  RU

  Весняно-літня колекція макіяжу Givenchy

  Редагувати переклад

  Арт-директор з макіяжу Givenchy Ніколя Деженн створив для весняної колекції одразу кілька інноваційних продуктів. І розповів Костянтину Путиленку, як їх застосовувати практично.

  Givenchy Point d'Encrage Spring Look

  Назва нової колекції макіяжу Givenchy Points D'Encrage каже саме за себе: вона натхненна чорнилом, акварельними малюнками, тому і продукти в ній представлені легкі, напівпрозорі та незвичайні. Причому більшу частину з них можна сміливо віднести до новаторських: доглядає масло з нестандартно великим аплікатором, топ для туші в декількох яскравих відтінках, хайлайтер розміром з баночку крему для обличчя.

  Givenchy Point d'Encrage Spring

  «Його особливість – у ніжній текстурі, що нагадує панакотту. Це перший хайлайтер, який можна завдавати прямо на оголену шкіру, тому що він миттєво приховує всі недосконалості. Спробуйте покрити їм руки та ноги, підкресліть вигини тіла, - шию, сідниці чи рельєф преса. Це надасть силуету шику та витонченості.», – радить Ніколя.

  givenchy spring 2017

  Оновлена ​​колекція помад Rouge Interdit теж вийшла особливою. Вона складається з 25 насичених відтінків. М'яка, атласна текстура тане при контакті з губами та забезпечує тривалий сатиновий фініш. Але тут не обійшлося без ноу-хау.

  Червона помада

  Зверніть увагу на тон Rouge Revelateur, у якому червона помада поєднується із чорним пігментом, що реагує на pH губ. Вона дозволяє отримати свій неповторний, індивідуальний червоний колір», - Запевняє Деженн.

  civenchy Rouge Revelateur

  А ще для більшої стійкості маестро рекомендує використовувати контурний олівець. Наприклад, прозорий Primer and Filling Lip Liner – справжній універсальний солдат: він підійде під будь-який відтінок помади, але може бути використаний як праймер.

  Givenchy Primer and Filling Lip Liner

  Догляд

  givenchy huile Irresistible Pourles Levres

  Олія з гіпераплікатором Huile Irresistible Pourles Levres із п'ятьма рослинними оліями пом'якшує, зволожує і, що актуально, надає губам бажаного обсягу.

  ПОКРИТТЯ

  givenchy Prisme Libre

  Вперше пудра Prisme Libre випущена у travel-форматі з компактним пушком. Підходить всім типів шкіри, надаючи їй рівний тон.

  Сяйво

  givenchy Mеmoire De Forme

  Хайлайтер Mеmoire De Forme з перловим шиммером Деженн рекомендує наносити скрізь, у тому числі на руки та гомілки. Це зробить їх візуально довшим.

  КОЛІР

  givenchy Encre а Cils

  Відтепер колір вій можна змінювати одним рухом – за допомогою яскравого топу для туші Encre а Cils з невагомою та нелипкою текстурою.

  КОНТУР

  givenchy Rouge Interdit

  Нова помада Rouge Interdit містить комплекс легких живильних масел і насичена мікропігментами для рівномірного кольору. Колекція помад Rouge Interdit представлена ​​в 25 відтінках, включаючи мармуровий Rouge Revelateur.

  Читайте також:

  Редакція тестує: найкращі beauty-новинки квітня

  Найтрендовіші відтінки помад цієї весни

  Найкрасивіші паллети тіней для повік цієї весни

  Статті на тему