UA
RU

Весняна лімітована колекція макіяжу Chanel La Pausa de Chanel доступна в Україні.

Редагувати переклад

Весняна лімітована колекція макіяжу La Pausa de Chanel вже доступна в Україні-Фото 1

Всі відтінки Французької Рив'єри можна прочитати в продуктах макіяж-колекції Chanel La Pausa de Chanel Spring Summer 2022. Кольори захід сонця, світанку, піску, скель, кори та бурштину ароматних сосен Лазурного берега. Цього разу, лімітована серія присвячена віллі La Pausa, розташованій на височині Рокбрюн і належала Габріель Шанель. Весна Chanel починається з подорожі.

 

Весняна лімітована колекція макіяжу La Pausa de Chanel вже доступна в Україні-Фото 2
Весняна лімітована колекція макіяжу La Pausa de Chanel вже доступна в Україні-Фото 3

У колекції два види рум'ян із ефектом хайлайтера BLUSH LUMIÈRE у відтінках Пече Троянда и Брун Руссі. Палітра тіней з 4 мерехтливих та атласних відтінків Les 4 ombres mediterraneen передає кольори середземноморських ландшафтів навколо вілли La Pausa: кори дерев, скель та піску. Рідкі тіні для повік Омбре прем'єра Laque з металевим фінішем, у янтарному відтінку 46 Lumiere мають стійкість до 8 годин. Зволожуючий стик-хайлайтер для скульптурування обличчя BAUME ESSENTIEL в ексклюзивному відтінку Ensoleille можна використовувати як помаду та тіні.

 

Весняна лімітована колекція макіяжу La Pausa de Chanel вже доступна в Україні-Фото 4

Бальзам для губ ROUGE COCO BAUME з подвійною функцією «Колір і Догляд» містить антиоксиданти (поліфеноли листя оливкового дерева), живильне масло ши та комплекс Hydraboost з 3 восків натурального походження (мімози, жожоба і соняшника). Бальзам пом'якшує та зволожує губи на 8 годин і дозволяє регулювати інтенсивність відтінку за бажанням: від легкого при одноразовому покритті до інтенсивного при триразовому. Доступний у 7 відтінках: 914 Natural Charm, 916 Fullerty Coral, 924 Fall Formy, 912 Dreamy White, 920 In Love, 922 Passion Pink, 918 My Rose.

 

Весняна лімітована колекція макіяжу La Pausa de Chanel вже доступна в Україні-Фото 5

 

Лак для нігтів CHANEL LE VERNIS у відтінках: 915 Riviera та 917 Terra Rossa.

 

Усі фото надані брендом Chanel

Статті на тему