UA
  RU

  Візажисти, які змінили уявлення про макіяж

  Редагувати переклад
  Макіяж – це щоденний атрибут нашої життєдіяльності. Він стає незамінною деталлю, супроводжуючи нас усюди. Makeup, як і вся промисловість краси, швидко розвивається.

  Візажисти всього світу невпинно розвивають та розширюють поняття макіяжу, вигадують щось нове, створюють тренди. Бути хорошим візажистом та професіоналом своєї справи — багато чого варте. Ми підготували добірку непересічних візажистів.


  Читайте також: КЕНДАЛ ДЖЕННЕР ЗАПУСКАЄ СВІЙ БРЕНД КОСМЕТИКИ

  Модні візажисти

  Макіяж для показів, як і раніше, вигадує близько десятка візажистів. Вони уважно вивчають усі: мудборд дизайнерів, настрій колекції та типажі моделей. Як правило, важко підлаштовуватися під композицію показу і при цьому не здаватися пересічним та звичайним. Але їм це вдається! Подивіться лише на роботи візажиста Бенджаміна Пьюкі.


  Візажисти, які змінили уявлення про макіяж-Фото 1

  @benjaminpuckey

  «Зірковий» макіяж

  Макіяж для знаменитостей - окрема течія. Зробити так, щоб акторка чи співачка не лише виглядала розкішно, а й виділялася на червоній доріжці, та прибула на неї у гарному настрої, — це мінімум, який вимагається від візажиста. «Зоряні» макіяж-майстри блискуче справляються зі своєю роботою, включаючи фантазію на максимум і використовуючи весь креатив у своєму арсеналі. Зверніть увагу на Май Квін: для неї «зірковий» макіяж – це не просто спосіб заробити грошей, а покликання. 

  Читайте також: ТОП-10 ЗАСОБІВ ДЛЯ МАКІЯЖУ В СТІКАХ

  Візажисти, які змінили уявлення про макіяж-Фото 2

  @storyofmailife

  Візажисти-аматори

  Блогери та самоучки з яскраво вираженою індивідуальністю стали частіше з'являтися у соціальних мережах і голосніше заявляти про себе. На них не висить ярлик професіоналів, найчастіше молоді і навіть недосвідчені, тому охочіше експериментують і не так бояться помилок. Можливо саме тому за ними так цікаво спостерігати. 


  Візажисти, які змінили уявлення про макіяж-Фото 3

  @carolinehernandezmakeup

  Статті на тему