UA
  RU

  Питання-відповідь: як користуватися рум'янами

  Редагувати переклад
  Рум'яна не тільки надають обличчю свіжості, але й можуть стати родзинкою макіяжу. 

  Зараз тренди у макіяжі стрімко змінюються, а питань накопичується дедалі більше. Якщо ви вирішили поекспериментувати з рум'янами – ми відповімо на три основні питання про те, як це зробити правильно.

  Питання-відповідь: як користуватися рум'янами.

  Як вибрати тон рум'ян?

  Якщо ви пам'ятаєте, то одночасно при виборі рум'ян ми відштовхувалися від свого кольоротипу. Наразі ці закономірності застаріли, тому в даному питанні нам надається певна свобода вибору. Але попередимо відразу: хаотично вибирати відтінки також неправильно. Дотримуйтесь такої поради:

  • якщо хочете натуральний рум'янець, вибирайте відтінок, що підходить під ваш тон шкіри. Наприклад, при теплому підтоні підійдуть персикові, теплі рожеві і навіть цегляні відтінки, а холодному — холодні рожеві, ягідні, фуксія.
  • якщо ви хочете, щоб рум'яна були акцентом у макіяжі, тоді потрібен протилежний відтінок підтону. Це справедливо як напівпрозорого нанесення, так яскравого.

  Питання-відповідь: як користуватися рум'янами.

  Як і куди наносити рум'яна?

  Існує багато варіацій використання рум'ян на обличчі. Сучасно виглядає і натуральний рум'янець на яблучках щік, і нарум'янені аж до скронь вилиці (це називається дрейпінгом). Якщо бронзера під рукою не виявилося, можна підкреслити вилиці рум'янами. Для цього треба їх розтушувати по діагоналі: під вилицями або на вилицях. Якщо ви хочете просто додати особі свіжості, треба нанести рум'яна в центр обличчя легким і ледь помітним шаром.

  Читайте також: ВІЗАЖИСТИ, ЯКІ ЗМІНИЛИ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ПРО МАКІЯЖ

  Питання-відповідь: як користуватися рум'янами.

  Як поєднувати і рум'яна, і бронзер?

  Важливо пам'ятати, навіщо ви використовуєте кожен продукт. Контуринг посилює тіні на обличчі, тому до нього вдаються, щоб підкреслити нижню частину вилиць та віскі. Рум'яна мають бути трохи вищими — на вилицях або щоках.

  Бронзер імітує смаглявість і його наносять на верхню частину обличчя, тому що сонце світить зверху і засмага лягає відповідно. Відповідно, бронзер ми наносимо на верхню частину чола, іноді на ніс і верхівки вилиць. У цьому випадку важливо пам'ятати, що рум'яна слід наносити на центр вилиць. Важливо добре все розтушувати, щоб переходи були плавними та поєднувалися між собою, а не виглядали на шкірі окремими шарами.

  Джерело фото: imaxtree.com, unsplash.com

  Статті на тему