UA
RU

Спогади з дитинства: 5 ягідних ароматів

Редагувати переклад
Автор парфумерного блогу на YouTube та колумніст Marie Claire Ольга Олешова розповідає про аромати з такими різними ягідними нотами.

Спогади з дитинства: 5 ягідних ароматів - Фото 1

Аромат ягід у парфумерії дарує нам спогади про літо, про його солодкі моменти та довгі сонячні дні, змушує нас усміхнутися без причини і іноді повертає у дитинство. Ось він, літній день на дачі, і ти допомагаєш батькам зібрати смородину з кущів, або улюблену малину, три в рот, один у кошик. Ягідні ноти можна знайти серед квіткових композицій, в оточенні цитрусів та тропічних фруктів. Ну що, беремо корзини та йдемо за ягодами?

Спогади з дитинства: 5 ягідних ароматів - Фото 2

Mixed Emotions Byredo

Було дуже цікаво спробувати чорну смородину від Byredo, нота суперечлива, примхлива. Густий сік чорної смородини з чорним чаєм, а десерт пряні печива. Яскравий аромат, неодмінно сподобається всім любителям ягід та вибухових емоцій.

Спогади з дитинства: 5 ягідних ароматів - Фото 3

Poeme Lancome

Ароматна легенда від парфумера Жака Кавальє. Теплий, лагідний, вишуканий реверанс на тему квітів та фруктів. Солодка злива, смородина, оксамитовий персик, оберемок медової мімози. Медові стільники та зігрітий сонцем акацієвий мед. Аромат ніби зітканий із золотих фарб, веселощів та позитиву.

Читай також: Реакція Бреда Пітта на звинувачення Анджеліни Джолі у домашньому насильстві 

Спогади з дитинства: 5 ягідних ароматів - Фото 4

Mukhallat Montale

Залита сонцем кухня, вікна відчинені, теплий літній вітер хитає штори. Повітря заповнене солодким запахом полуниці та паленого цукру. На плиті вариться варення, ви помішуєте його іноді, збираєте рожеву пінну шапку в окрему чашку довгою дерев'яною ложкою. Гудять бджоли, вони летять на запах полуничного варення. Вилітайте надвір, там літо. Дивно, але аромат Mukhallat викликає саме таку асоціацію.

Спогади з дитинства: 5 ягідних ароматів - Фото 5

Teresa Teresa Helbig

Чарівна Тереза, дівчина з характером. Сильна, незалежна, творча. Аромат увібрав у себе багато емоцій, кожен знайде у ньому щось собі. Пряні червоні ягоди, швидше за абстрактні, складно сказати це смородина або журавлина, перець від якого хочеться чхнути і щедра гірка розсипчастого тютюну. Апчхі! І будьте здорові.

Спогади з дитинства: 5 ягідних ароматів - Фото 6

Miss Dior Cherie Eau de Parfum Christian Dior

Ось він самий французький полуничний десерт у чарівному флаконі з бантом. Полуниця, що потопає у варення з рожевих пелюсток, з пряними часточками апельсина. Кокетливий, грайливий на старті, з часом дорослішає і переходить у вишуканий шлейф пачулі та фруктів.

 

Статті на тему