UA
  RU

  Вперше на європейській обкладинці Playboy з'явиться plus-size-модель 

  Редагувати переклад
  "У тебе є сила любити своє тіло без сумнівів", - зізналася 28-річна Хейлі Хассельхофф. 
  
  Вперше на європейській обкладинці Playboy з'явиться plus-size-модель - Фото 1

  Дочка актора Девіда Хассельхоффа, який прославився роллю в серіалі "Рятувальники Малібу", Хейлі - нова дівчина з обкладинки німецького видання Playboy. 


  28-річна актриса та модель опублікувала свою сексуальну обкладинку, на якій вона одягнена лише у червоний шовковий халатик, в Інстаграм у середу. Дівчина з гордістю написала, що вона — перша і поки що єдина “фігуриста” модель, яка честь потрапила на обкладинку європейського видання цього журналу. 

  “Я переповнена емоціями щодо того, що означає ця обкладинка для інклюзивності. Вона має велику міць, яка має на меті посилення жіночої влади. Я хотіла використати цю платформу, щоб пояснити, що у вас є сила любити своє тіло без жодних сумнівів. Незважаючи на стандарти краси, які існують у суспільстві”. 


  Вперше на європейській обкладинці Playboy з'явиться plus-size-модель - Фото 2

  Хассельхофф, яка є дочкою актора Девіда Хассельхоффа і його колишня дружина Памели Бах, додала, що і вона, і фотограф зйомки Еллен фон Унверт "Обрали можливість відзначити красу її тіла, зробивши кадри в артистичній манері". 

  Читай також: "Диво-жінка" у виконанні Галь Гадот була натхненна образом принцеси Діани 


  «Мої стосунки з тілом завжди залежали від того, як розвивалися мої стосунки із ментальним здоров'ям. Оскільки травень присвячений саме проблемі психологічного здоров'я, я відчуваю, що маю силу, прокидатися вранці і жити без огляду на чужу думку. Я сподіваюся, надихнути жінок. Змусити їх зіткнутися віч-на-віч зі своїми страхами невідомості, і довести, що жити, не замислюючись у тому, як твоє тіло визначає тебе, можливо”. 

  Дівчина з обкладинки продовжила свою полум'яну промову: “Єдине, що я хотіла б сказати собі юною, то це те, що ти гідна бути такою, яка є. Зараз, більше, ніж будь-коли, ми повинні вивчати себе, відчувати, що ми можемо позиціонувати себе, як нам тільки заманеться. Я сподіваюся, що ця обкладинка дозволить жінкам зрозуміти, що вони улюблені, цінні та бажані, як і ми всі. У цей момент тут і зараз”. 

  Вперше на європейській обкладинці Playboy з'явиться plus-size-модель - Фото 1  Плейбой раніше увійшов в історію у 2016 році, коли Флавія Ласерда прикрасила обкладинку бразильського видання, ставши першою моделлю розміру, що з'явилася на обкладинці Плейбой. 

  Хассельхофф раніше говорила про те, як вона сподівається, що її "фігуриста" кар'єра моделі допоможе надихнути інших прийняти та полюбити своє тіло. 


  На попередній обкладинці журналу SLiNK вона сказала, що зйомка дала їй впевненість «насмілився носити спідню білизну і полюбити всі недоліки її тіла». 

   
   

  Статті на тему