UA
RU

Все, що ми не знали про бренд Aqua di Parma

Редагувати переклад

Якщо слово «одеколон» навіює на вас нудьгу, значить, ви ще не чули життєрадісні парфумерні твори від Aсqua di Parma, вважає Ольга Кіктенко.

Aсqua di Parma історія

Квітуча Парма, батьківщина гастрономічних шедеврів – пармезану та прошутто – відома ще й тим, що тут бере свій початок одна з найстаріших парфумерних мануфактур Італії – Aсqua di Parma. Близько століття тому у самому серці міста, у крихітній парфумерній лабораторії було створено її перший аромат Colonia, формула якого залишається незмінною до цього дня.

Читайте також: Найцікавіші новинки нішевих ароматів цього сезону

Автор – аристократ, племінник відомого сценариста Джіроламо Магнані. На відміну від популярної кельнської води пармська славилася привабливою легкістю і акварельною свіжістю. Багато соковитих цитрусових, нагріті південним сонцем лаванда, троянда, вербена та пікантний розмарин. Композиція проста, але елегантна, як накрохмалена біла сорочка з чистої бавовни. Вигідно підкреслює горду поставу справжнього синьйора і крихкість фігури синьйорини.

аква ді пармська

У наступні аромати марки, середземноморські, темпераментні, що надихають кожною клітиною відчувати горезвісну dolce vita, регулярно закохувалися знаменитості та прості поціновувачі якісної парфумерії. Чого тільки вартий мій улюблений аромат-курорт Фіко ді Амальфі із серії Blu Mediterraneo!

acqua di parma Blu Mediterraneo

Однак візитною карткою марки все ж таки залишається класичний одеколон – поза часом і гендерними рамками – і більше дюжини варіацій на цю тему від найкращих «носів» сучасності. У мануфактурі немає штатного парфумера зі своїм почерком, тож кожна прем'єра – справжній сюрприз.

У мануфактурі немає штатного парфумера зі своїм почерком, із нею співпрацюють найкращі «носи» сучасності, тому кожна прем'єра – сюрприз.

Ви коли-небудь чули одеколон із відтінком уда, мирри чи шкіри? Такі незвичайні та сміливі поєднання можна знайти в останній колекції з семи ароматів Ingredient Collection.

Ingredient Collection di parma

Творці називають її ольфактивною подорожжю Італією та Близьким Сходом, де, власне, і збирали дорогоцінну сировину. А мені здається, що це інтригуюча зустріч Сходу та Заходу, традицій та сучасності. Все, що ми очікуємо почути від нішевої парфумерії сьогодні.

ЦЕ ЦІКАВО

аква ді пармська

Фірмовий колір упаковки Colonia, Aqua di Parma – жовтий. Він прикрашав фасади будинків аристократичних сімей Парми, починаючи з 1700 року.

ы

Капелюшні коробки для ароматів робляться повністю вручну, втім, як і значних розмірів парфумовані свічки. Їхні майстри відливають у спеціальних формах за старовинною технологією.

аква ді пармська

Наприкінці 90-х в асортименті Acqua di Parma з'явилися набори для SPA-процедур, гоління, догляд за шкірою та аксесуари зі шкіри. Розкіш у чистому вигляді!

аква ді пармська

Читайте також:

Улюблені аромати знаменитостей

Директор зі стилю Jo Malone London про мистецтво інтер'єрної парфумерії

Популярні міфи про натуральну та синтетичну парфумерію

Фото:архів прес-служб

отримання кредиту на купівлю квартири

Статті на тему