UA
RU

Устигніть цієї весни: розвантажте собі та свій дім

Редагувати переклад

Устигніть цієї весни: розвантажте собі та свій дім-Фото 1

Переберіть та обновіть гардероб.

Звісно, ​​що весна — це чудова нагода відновити гардероб. Нарешті ми можемо віддати речі до хімчистки, а зі всім тим, що вже не має потреби у використанні. лалафо. Це новий цікавий сервіс, який займається розвантаженням вашої оселі чи полички у шафі. Їх кур'єри заберуть речі, феї відфотографують і виставлятимуть на продаж або ж просто віддадуть тим, хто в них більше потребує! А щоб оновлення зимового гардеробу — зверніться до хімчистки ЦЕХ — там одяг ніби перероджується і знову стає новим, ніхто і не помітить, що проносили ви їх усю зиму. Кстати, якщо разом з розбором гардеробу ви хочете змінити життя ще й життя, рекомендуємо почитати книгу «Магічне прибирання» Марі Кондо.

Устигніть цієї весни: розвантажте собі та свій дім-Фото 2

Займіться якістю свого тіла.

Вже зовсім скоро соціальні мережі вибухнуть від мемів на тему схуднення до літнього сезону. Щоб вони вам не набридали, а літом ви дійсно відчували собі чудово – приготуйте санчата з весни, а точніше – ваше тіло. Зверніть увагу на Starvac — апарат нового покоління, що ефективно усуває жирові відкладення, моделює контури обличчя та тіла, ліквідує целюліт, в'ялість м'язів та шкіри. Чи не такого результату ми всі намагаємось досягти?

Устигніть цієї весни: розвантажте собі та свій дім-Фото 3

Зробіть chek-up організму.

Важливий пункт для всіх без винятку. Цей новий тренд вже досить швидко розповсюджується в масі і ми від цієї новини дуже радіємо. Так круто, що українці стають більш свідомими та бережливими у питаннях свого здоров'я. У Tila Clinic перевіряють близько 700 показників одразу! Згодні, шокуюча цифра, але погодьтеся – це дуже зручно! Тепер ви знатимете свій організм як ніхто інший, і сподіваємось, знайдете з ним спільну мову.

Устигніть цієї весни: розвантажте собі та свій дім-Фото 4

Замовте генеральне прибирання у клінінгової компанії.

Цінуйте свій час! Недарма існує наказка: «Година — це гроші». Тим паче після зими хочеться привести дім до ладу, аби в ньому завжди було чисто та затишно. Щоб не випадати з шаленого ритму життя на цілий день, можна делегувати свої хатні справи професійним клінерам Я візьму це. Вони приїжджають цілою командою, привозять професійну техніку для очищення різних поверхонь і від'їжджаючи, залишають чистий і свіжий будинок, ніби новий, ніби тільки його придбали.

Устигніть цієї весни: розвантажте собі та свій дім-Фото 5

Купуйте нову валізу і заплануйте поїздку до моря.

Яскравий, незвичний — такий, що дарує флешбек у літо і нагадує морський бриз на берегах сонячної Анталії. Мені особисто відразу згадуються різнокольорові чемоданчики українського Have a Rest. Напевно, їх можна назвати нашою візитівкою, адже впевнена: вас точно запитають де придбати такий стильний мандрівник.

Статті на тему