UA
  RU

  Досягнути кінця літа: догляд за віями та бровами з лімітованою колекцією наборів Au Naturale від RevitaLash®

  Редагувати переклад

   

  Догляд за віями та бровами з лімітованою колекцією наборів Au Naturale від RevitaLash®-Фото 1

  RevitaLash® агітує всіх прихильниць зустріти осінь з новим поглядом. Мінімум макіяжу, максимум - натуральної краси ваших вій і брів. Для цього RevitaLash® створивши спеціальні набори, у яких поєднані бестселери бренду за вигідною ціною: один для вій, інший – для брів. Готові набори продуктів поміщені у гарну торбинку-косметичку.

   

  В обох наборах є новинка, доступна лише в складі Au Naturale. Мова йде про унікальну, першу в своєму роді маску для вій та брів Lash & Лоб Маска. Її неймовірна формула відновлює вії та брови, пошкоджені внаслідок неправильного догляду, надмірного стайлінгу, щоденного фізичного та хімічного стресу.

  Що у складі новинки?

  • Рослинний комплекс Tri-Flora (женьшень + гледичія + глуха кропива біла) зміцнює та посилює волоски, відновлює природне сяйво та життєздатність.
  • трегалоза забезпечує глибоку й водночас невагому гідратацію XNUMX це запорука еластичності волосків та профілактика їх ламкості.
  • Біотін кондиціонує, пом'якшує, зміцнює вії та брови.
  • Вітамін Е забезпечує потужний антиоксидантний захист.

  Догляд за віями та бровами з лімітованою колекцією наборів Au Naturale від RevitaLash®-Фото 2

  Маска забезпечує потужний заряд питальних та відновлювальних інгредієнтів, які повертають волоскам вій та брів еластичність, ніжність, сяйво та здоровий вигляд. Достатньо використовувати маску двічі на тиждень.

  Догляд за віями та бровами з лімітованою колекцією наборів Au Naturale від RevitaLash®-Фото 3

  Що у наборі для вій?

  Маска Lash & Лоб Masque, сируватка-кондіціонер RevitaLash®Advanced для укріплення та зростання вій, розроблена офтальмологом та безпечний підкручувач Signature Eyelash Curler.

  Догляд за віями та бровами з лімітованою колекцією наборів Au Naturale від RevitaLash®-Фото 4

  Що у наборі для брів?

  Маска Lash & Brow Маска, кондиціонер для укріплення та зростання брів RevitaBrow® Advanced та пінцет Precision Tweezers.

  Догляд за віями та бровами з лімітованою колекцією наборів Au Naturale від RevitaLash®-Фото 5