UA
  RU

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020

  Редагувати переклад
  Надихаємося beuaty-образами моделей, і розвінчуємо міф, що подіумна мода тільки для привілейованих 
  
  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 1

  Існує думка, що образи, які створюють візажисти для сезонних показів, мають місце бути тільки на фотографіях бекстейджа та на станицях глянцевих журналів. У житті потрібно використовувати звичайні зачіски, з якими почуваєшся впевнено, комфортно і невразливо. Дизайнери та візажисти створюють образи не тільки для візуальної естетики, але й для практичного застосування. Саме тому більшість укладання і макіяжу при вдалій адаптації можна трансформувати в обов'язкові beauty-тренди.  

  З іншого боку, деякі тенденції навіть не вимагають особливого підходу — вони апріорі є зрозумілими та універсальними. Йдеться про найактуальніше укладання осені 2020 — хвоста. У “лялькових” традиціях 60-х, натхненні образами з телетрансляцій фітнес-тренувань 80-х або нігілістичні образи початку минулого століття – хвіст багатоликий і різноманітний. Вибирайте стилістику, яка поєднується з вашим внутрішнім мода-Я, і вже цієї осені доводьте, що подіум можна перенести в пейзажі реального життя. 

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 2

  Читай також: Beauty-тренди: 10 модних прийомів макіяжу на осінь 2020

  низький 

  Що може бути універсальніше простого та звичного низького хвоста? Це зручне укладання, яке доведе вам, що комфорт та краса можуть співіснувати гармонійно. Для того щоб зачіска виглядала більш витончено, ховайте гумку під пасмом волосся. Ефект розслабленості досягається саме завдяки посадці хвоста - ніякої зайвої строгості, а лише трепет ніжності fashion-душі. 

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 3

  навколо шиї 

  Експресивне укладання для тих, хто хоче продемонструвати, що подіумну моду можна адаптувати для реального життя. Досить екстравагантно, але й доречно у будь-якій ситуації. Легка недбалість, злегка закріплені пасма і ледве вловимі локони - в офісі в такому вигляді з'явитися, швидше за все, не вдасться, зате у вас з'явиться ще один варіант зачіски, який захочеться повторити для вечірки. 

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 4

  Ляльковий будинок

  Без ретро-моди зараз нікуди. Вона переслідує нас і в мейк-ап-тенденціях, та в актуальних укладках. А тому сміливо повторюємо образ із осінньо-зимового показу 2020 модного будинку Ashish. Легке начісування, закріплене лаком, передні пасма піднято у високий хвіст, і закручено за допомогою акцентної гумки. Нехай вона буде яскравою, нетривіальною та грайливою. Легкі локони тільки додадуть очок на користь вашого волосся-Вибору. 

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 5

  Читай також: Мова квітів у ароматах.

  прямий проділ 

  Осінь 2020 стане для вас моментом дилем і пошуком найвигідніших варіантів розвитку подій. Косий проділ або прямий — яким буде ваш модний вибір? У концепції розмов про стильні перетворення прохолодного сезону ми голосуємо за другу стилістику. Надихайтеся образами Вірджинії Вульф - якщо її модерністські романи здаються вам занадто хитромудрими, то укладання точно порадує своєю простотою.  

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 6

  Вологий ефект 

  Минули часи, коли повсюдно можна було зустріти модницю, яка вирішила повторити легендарний вологий ефект на волоссі. Втім, відлуння колишньої популярності все ще іноді зустрічаються. Беремо приклад із стилістів бренду Boss, які вирішили зробити волосся манекенниць текстурним за допомогою засобів укладання, але загорнути вологу історію в іншу обгортку. Низький хвіст + мокрі пасма - головне укладання ділового дрес-коду. 

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 7

  плетіння 

  На осінньо-зимовому показі 2020 року модного будинку Елізабетта франки неможливо було відвести око від укладання моделей. Здавалося б, що в низькому хвості немає нічого надприродного. Але те, під яким "соусом" стилісти піднесли універсальну зачіску заслуговує на повагу. Повторюємо хитромудрі плетіння, що трансформуються в низький хвіст, і приміряємо найстильніший образ осіннього сезону 2020. 

  Високий сезон: 7 варіантів головної зачіски осені 2020 Фото 8

  На боці 

  У житті завжди має бути виділене особливе місце гумору та його братові – сарказму. Бічний хвіст - данина моді 1980-х. З урахуванням того, що ця стилістика є чи не найзнаковішою для сучасної fashion-індустрії, ми просто не маємо права ігнорувати модні тенденції. Залиште укладання для вечірок у дусі "диско", а також для дівішників - на жаль, інше застосування для вінтажного тренду придумати складно. 

  Зачіска "кінський хвіст" - універсальний боєць. Він буде до місця незалежно від антуражу та сезону. Низький варіант укладання з проділом по центру підійде для урочистих вечірок і благодійних вечорів, а хитромудрі ретро-зачіски - для вихідних днів і нестримних веселощів у колі друзів. Вологий ефект - офісна історія, яка виглядатиме стильно і строго, і не змусить сумніватися у вашому виборі. Багатоликий "кінський хвіст" - унікальна зачіска, яка ніколи не виходить з моди, а лише трохи змінює ракурс свого образу. 

  Статті на тему