UA
RU

Український бренд White Sprut випустив лінійку догляду за обличчям

Редагувати переклад

Український косметичний бренд White Sprut випустив лінійку догляду за обличчям. Сюди увійшли гідрофільна олія, пінка для вмивання, сироватка та крем. 

Український бренд White Sprut випустив лінійку догляду за обличчям-Фото 1

Український косметичний бренд White Sprut представив нову лінійку догляду за шкірою обличчя. Сюди увійшли чотири продукти. Це гідрофільна олія Hydrophilic Oil, пінка для вмивання Cotton Candy Foam, сироватка з цинком та міддю Restore Serum та крем для обличчя Nutrition Balance. 

Український бренд White Sprut випустив лінійку догляду за обличчям-Фото 2

Лінійка догляду за шкірою обличчя White Sprut

Гідрофільна олія Hydrophilic Oil знімає макіяж і водночас доглядає за шкірою — пом’якшує, живить, регенерує. Вона відновлює ліпідний шар та підвищує захисні властивості шкіри. А також має протизапальні властивості.

Пінка для вмивання Cotton Candy Foam — ще один засіб для демакіяжу. Він підійде тим, хто віддає перевагу засобам на водній основі. В складі пінки — д-пантенол та екстракт лаванди, завдяки чому вона зволожує та заспокоює шкіру.

Відновлювальна сироватка Restore Serum з ніацинамідом, цинком та міддю регулює секрецію шкірного сала, звужує пори, зменшує почервоніння й темні плями.

Крем Nutrition Balance зволожує та захищає шкіру від негативного впливу довкілля. Тут «працює» багато активних компонентів: екстракт огірка, каротин, вітаміни PP, C та B, макро- та мікроелементи. Додатковий плюс — захист від сонця SPF 20. 

Український бренд White Sprut випустив лінійку догляду за обличчям-Фото 3

Ця лінійка була розроблена до повномасштабного вторгнення. Але Команда «Білий Спрут». не встигла випустити нові продукти. Після відновлення виробництва бренд протягом року удосконалював формули і проводив тестування. Оновлені засоби підійдуть для чутливої шкіри. 

«Засоби краще використовувати в системі. Ми маємо двоетапне очищення, демакіяж і водне очищення. Та нанесення активних компонентів – сироватки, яка буде працювати з недоліками шкіри. Необхідно дати сироватці декілька хвилин, щоб поглинутися в шкіру. Після цього нанести зволожувальний крем для обличчя, щоб закріпити корисні властивості засобу та захистити шкіру від шкідливого впливу довкілля,» – розказала технолог White Sprut Анастасія Мансурова.  

Український бренд White Sprut випустив лінійку догляду за обличчям-Фото 4

Ціни на нову лінійку — від 400 до 1188 грн. У White Sprut наголошують, що ставляться до виробництва свідомо і не тестують продукцію на тваринах. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: White Sprut

Читайте також: PRADA ЗАПУСКАЄ ЛІНІЮ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ І MAKEUP-ЛІНІЙКУ

Статті на тему