UA
RU

З Греції з любов'ю: 5 причин полюбити нову лінію Wine Elixir від Apivita

Редагувати переклад
Грецький острів Санторіні відомий у всьому світі своєю красою та приголомшливими видами. Бренд APIVITA відкрив інший його вражаючий бік - виноградники з унікальними захисними властивостями. Саме вони стали основою нової лінії засобів, що активують молодість, Wine Elixir.

Нова ативікова лінія Wine Elixir APIVITA

Вулканічне походження острова Санторіні створило на ньому особливий мікроклімат: сильний вітер з моря, сухе повітря, піщаний вулканічний ґрунт, інтенсивне сонце. Звучить не надто привабливо, але природа має свої адаптивні механізми, що дозволили місцевим виноградним лозам виробити ефективні захисні молекули. Саме вони привернули увагу вчених APIVITA та стали основою для серії засобів Wine Elixir.

До лінії увійшли: сироватка-ліфтинг, креми-ліфтинг з легкою і більш насиченою текстурою (для різних типів шкіри), нічний крем, що відновлює, з папаїном, ліфтинг-крем для зони навколо очей і губ, відновлююча олія. У нас є 5 причин полюбити їх усі.

[mc_gallery id=146922]

1. Ефективність

APIVITA відкрила природний еліксир молодості на основі поліфенолів тих самих речовин, що виробляють лози винограду Санторіні. Вони були отримані завдяки епігенетиці - найсучаснішому методу вивчення генів. 

Ця наука довела, що старіння – це процес, який визначається як ДНК, а й зовнішніми чинниками (довкіллям, харчуванням, способом життя). Епігенетичні механізми виходять за рамки запрограмованого в ДНК процесу старіння і можуть прискорити або сповільнити його, увімкнувши або вимкнувши експресію генів.

Біохімічна лабораторія APIVITA за допомогою власних досліджень, заснованих на епігенетичній науці, довела, що екстракт виноградних лоз Санторіні активує білки шкіри, що омолоджують, пов'язані з регенерацією, детоксикацією та антиоксидантним захистом. Таким чином, вони пробуджують природну молодість клітин. Активний склад дозволяє досягти видимих ​​змін шкіри вже через місяць використання. Клінічні випробування показали, що 93% опитаних жінок відзначили зменшення зморшок, підвищення пружності та більш підтягнуті контури обличчя.

2. Натуральність

У складі всіх 6 засобів лінії немає силіконів, тільки натуральні компоненти (до 100%), запатентований екстракт прополісу, мастика, чотири ефірні олії (пачулі, троянда, шавлія, неролі). Всі продукти пройшли дерматологічне тестування та є безпечними у використанні. Виробництво знаходиться на біокліматичному заводі APIVITA у Маркопуло, Аттика. 

Нова ативікова лінія Wine Elixir APIVITA

3. Текстура та аромат

Для того, щоб кожне використання лінії Wine Elixir було максимально приємним, лабораторія APIVITA не тільки зробила текстуру засобів шовковистою, але й розробила легкий квітковий аромат на основі 4 чистих ефірних олій, що благотворно впливає на настрій, надаючи антистрес-ефект. Зробіть кілька глибоких вдихів перед нанесенням першого продукту на догляд, щоб розслабитися і зосередитися на собі. 

4. Ергономічність

Зручні та візуально приємні упаковки дозволяють використовувати всі засоби до останньої краплі, зберігаючи їх властивості. Картонна упаковка виготовлена ​​з біорозкладного паперу без ламінування, а для флаконів використовується спеціальне медичне скло, яке підлягає вторинній переробці та має необхідну фармацевтичну специфікацію.

5. Техніка нанесення

У б'юті-рутині чималу роль відіграє техніка нанесення коштів. Для підвищення ефективності лінії Wine Elixir, APIVITA пропонує щовечора робити легкий масаж обличчя з маслом, що відновлює, для обличчя. Зігрійте 4-5 крапель олії в долонях, потім притисніть їх до обличчя, рівномірно розподіляючи продукт по шкірі. Починайте масаж з чола: рухайтеся круговими рухами від середини лоба до скронь. Великим та середнім пальцем м'яко проводьте від носа до вилиць по трьох лініях (подумки намалюйте їх на шкірі від крил носа, від куточків рота, від центру підборіддя). Закінчіть масаж зоною шиї та декольте: правою долонею проведіть уздовж шиї та від правого плеча до лівого. Повторіть лівою рукою.

Через місяць регулярного використання лінії зміни у шкірі стануть візуально помітними. Ефект накопичувальний і посилюватиметься з часом.

Відгук про бьюті-редактора Marie Claire Ганну Пономаренко.

Будь-який б'юті-ритуал для мене починається з аромату. Тому Wine Elixir відразу ж зайняв почесне місце на моїй косметичній поличці. Кожен засіб має особливі ароматичні ноти, які складаються в струнку композицію. Після очищення шкіри вранці, я наношу сироватку-ліфтинг рухами по всьому обличчю. Вона швидко вбирається без сліду, залишаючи лише приємне сяйво. Далі крем-ліфтинг з легкою текстурою. Незважаючи на те, що зараз зима, для моєї шкіри достатньо харчування та зволоження. Завершую догляд кремом для зони навколо очей.

Увечері ритуал трохи інший: після очищення, я наношу відновлюючу олію і роблю масаж, за технологією APIVITA або, якщо сильно втомилася, використовую роликовий масажер для обличчя. Коли шкірі потрібно більше харчування, закриваю процедуру нічним кремом з папаїном, а якщо ні, зупиняюся після масажу. Я намагаюся не поспішати, глибоко дихати та м'яко діяти на шкіру, щоб ритуал приносив максимум задоволення.

Перше, що я помітила після початку використання лінії – чіткіший овал обличчя та лінія підборіддя. Набряки, які часто мене супроводжують, стали помітно меншими, покращився тургор і колір шкіри. 

Статті на тему