UA
RU

Як створити неповторний макіяж на День святого Валентина: нова колекція Kiko Milano

Редагувати переклад

До Дня святого Валентина провідний італійський бренд косметики KIKO MILANO представив нову колекцію Stellar Love — «У сяйві кохання», змінюючи концепцію традиційної атмосфери свята кохання з рожево-червоної на сяючу синю. Нова лінійка натхненна романтикою зоряного неба, магією мінливих вогнів міста та неземним коханням. 

Як створити неповторний макіяж на День святого Валентина: нова колекція Kiko Milano-Фото 1

До колекції увійшли продукти декоративної косметики, засоби для догляду за шкірою, аксесуари. А також парфумована вода із фруктово-квітковими нотами.

Як створити неповторний макіяж на День святого Валентина: нова колекція Kiko Milano-Фото 2

Нова лінійка експериментує з палітрою космічних відтінків: від найглибших синіх та чорних до сріблястих та металевих. Розкішні насичені кольори з блискітками та зоряним пилом зроблять будь-який образ романтичним, сміливим та виразним, підкресливши наміри закохувати і бути коханими. А інноваційні, клінічно протестовані формули та текстури нададуть шкірі природного сяйва.

Як створити неповторний макіяж на День святого Валентина: нова колекція Kiko Milano-Фото 3

Як створити макіяж на День святого Валентина за допомогою засобів з нової колекції Kiko Milano

Підготуйте обличчя до макіяжу й нанесіть зволожуючий праймер для обличчя Stellar Love. Невагомий, з легким ароматом персиків, він замасковує недоліки і поліпшить фіксацію макіяжу.

Як створити неповторний макіяж на День святого Валентина: нова колекція Kiko Milano-Фото 4

Підкреслить вилиці за допомогою рум’ян Stellar Love Galactic Duo Blush, нанесіть їх на нижню частину вилиць. А космічний хайлайтер Stellar Love – на верхню частину вилиць. А також на кінчик носа, лоб і підборіддя.

Як створити неповторний макіяж на День святого Валентина: нова колекція Kiko Milano-Фото 5

Далі нанесіть тіні з палітри тіней Stellar Love Cosmic Gaze Eyeshadow на верхню повіку та гарно розтушуйте. Додайте надзвичайний відтінок чарівного блиску на центр повіки за допомогою тіней золотистого кольору. Намалюйте дуже тонку лінію на верхній лінії вій підводкою для очей, трохи розтушуйте. А тушью підкресліть виразність очей. Вона триматиметься до 16 годин.

Як створити неповторний макіяж на День святого Валентина: нова колекція Kiko Milano-Фото 6

Завершіть святковий макіяж за допомогою елегантних матових відтінків губної помади Stellar Love.

Колекція вже доступна у фірмових магазинах Kiko Milano та на INTERTOP.UA

Статті на тему