UA
  RU

  Захист попри всі: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем

  Редагувати переклад

  Літо – година випробувань для нашої шкіри, тому варто потурбуватися про її безпеку.


  Існує такий стереотип, що наносити сонцезахисний крем на тіло потрібно лише тоді, коли виходиш на пляж, але це не так.

  Захист попри всі: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем-Фото 1


  Косметологи завжди наголошують на тому, щоб наносити SPF-крем на обличчя перед виходом на вулицю і не даремно, адже сонячні лучі негативно впливають на стан шкіри, але цей вплив розповсюджується і на інші ділянки тіла, тому не варто нехтувати захистом від ультрафіолетових лучів на них. . Редакція Marie Claire розповісти, які ділянки тіла є вразливими до сонця та як їх захистити.

  Шкіра голови

  Ми витрачаємо більшу частину свого часу на захист шкіри обличчя та тіла, і забуваємо про найбільш уразливу область — голову та шкіру голови. Але ідея нанесення густого сонцезахисного крему на волосся не виглядає блискучою, тому постає логічне питання: “Як захистити шкіру голови?”. Не думайте, що волосся – найкращий захист. Носіть шляпу в спеку, а також використовуйте сонцезахисні спреї або містки, що призначені для захисту шкіри голови та волосся.

  Вуха

  Ми часто забуваємо про вуха, наносячи сонцезахисний крем. Але ця ділянка є поширеною зоною, де виявляється рак шкіри. Тому коли ви наносите щоденний SPF на обличчя, додайте його на зовнішні мочки вух. Дерматологи радять повторно наносити сонцезахисний крем на мочки вух кожні дві години, якщо перебуваєте під інтенсивним сонячним світлом, і особливо між годинами пік з 10:00 до 14:00.


  Захист попри всі: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем-Фото 2

  Шия

  Ми знаємо, що шия є одним із перших місць, де виявляються ознаки старіння, тому її захист та зони декольте від сонця має вирішальне значення. Коли ви наносите щоденний SPF вранці на обличчя, не забудьте і про шию та зону декольте.

  Повіки 

  Так, вам не здалося, повік. Очі можуть бути складною зоною, тому що більшість сонцезахисних кремів можуть викликати роздратування в цій галузі.  Сонцезахисний крем слід наносити на вікно після того, як буде нанесено всі засоби по уходу за шкірою, і як останній захист від ультрафіолету. Виберіть крем з невеликою кількістю активних інгредієнтів, оскільки шкіра повік, як правило, є більш чутливою. І не забудьте прихопити з собою шляпу та окуляри.

  Губі

  Про губи часто забувають, коли справа доходить до захисту від сонця. Хороший бальзам для губ, який містить SPF, захистити ваші губи. Обов'язково нанесіть бальзам, коли перебуваєте на вулиці, і при потребі наносите його повторно, так само, як і сонцезахисний крем. Зволоження губ допоможе захистити від сонячних променів.


  Руки 

  Верхня частина рук часто страждає від передчасного старіння саме через відсутність захисту від ультрафіолету. Пігментні плями на руках – це знак того, що ви не захищаєте їх. Коли ви моєте руки, ви знімаєте будь-який продукт або захист. Важливо нанести сонцезахисний крем на долоні та тильний бік рук.

  Читайте також: Без тіні сумніву: 6 надійних сонцезахисних новинок без липкого фінішу з anti-age ефектом

  Захист попри всі: 9 ділянок тіла, на які завжди потрібно наносити сонцезахисний крем-Фото 3


  Сідниці 

  Впродовж літніх місяців ми часто покриваємо більшу частину свого тіла сонцезахисним кремом, але забуваємо про межі навколо сідниць. Наносите сонцезахисний крем на всю область сідниць, навіть ту, яку покриває купальник.

  Колина 

  Коліна так само чутливі, як і інші ділянки, до сонячних опіків. Однак сонцезахисний крем, нанесений на коліна, може бути легко стертим. Обов'язково користуйтесь SPF і регулярно наносите його, особливо якщо ви збираєтесь бути у воді. 

  Пальці та стопи 

  Це ще одна поширена область, де активно розвивається рак шкіри. Знову ж таки, ми часто носимо сандалі, тому автоматично думаємо, що пальці та стопи закриті та захищені, що не відповідає дійсності. Наносите сонцезахисний крем на верхню і нижню частину ніг і на пальці ніг.

  Фото: unsplash.com

  Статті на тему