UA
RU

Запах осені: 9 атмосферних ароматів, що зігрівають.

Редагувати переклад
Zielinski&Rozen представляють лінію нових осінніх ароматів.

Багатокомпонентні та динамічні аромати Zielinski&Rozen абсолютно не схожі один на одного за змістом і навіть за фізичними властивостями, вони викликають емоційну прихильність, народжують свої власні асоціації, їх хочеться щоразу впізнавати, граючи з образами та стилями, вибираючи настрій дня. Кожен флакон, підписаний вручну, відрізняється від однофамільця, що стоїть по сусідству. У світі не можна знайти другий схожий флакон і навіть аромат. Незмінний лише головний герой Zielinski&Rozen – це ви.

Запах осені: 9 зігріваючих атмосферних ароматів-Фото 1

Rose, Jasmine, Narcissus

Заручені з первозданністю обранці, що дихають в унісон із природою. Сильні натури, що живлять слабкість до чуттєвих переживань та ніжних пристрастей. Живлять вони і атмосферу навколо себе, привносячи в неї іскри щирості і нелицемірних, не нудотних поривів. Властиві їм безпосередність і нехитро зачаровують аудиторію, що прагне знайти джерело їх магнетизму і духовних осяянь. Прихований він в умінні осягнути непомітну красу навколишнього світу, а тому невичерпний. Сентиментальність і ліричність, яких вони не тануть, не повинні, однак, заколисувати свідомість, адже важливо не забувати, що ті, хто вміє довго милуватися досконалістю троянд, оволоділи і шпилькою їх шипів.

Orchid&Vanilla, Amber

Архітектори своєї долі, що виробляють на дозвіллі підмісячну. Вольові та енергійні вони не вірять у зумовленість буття. Небезпечні, бо спілкування із нею викликає стійке звикання. Цінують це слово і не заспокоюються, поки не звернуть його на вчинок. Наділені чуйним серцем і вимогливим смаком, вони оновлюють образ звичного і сприймають великі істини як виклик. Знають, як примирити розум із серцем, але вважають не зайвим, часом, поринути у чуттєвий вир, щоб вирватися з нього окриленими енергією, недоступною розуму. Міцно тримають кермо правління своїм життям, люблять летіти по ньому з вітерцем!

Запах осені: 9 зігріваючих атмосферних ароматів-Фото 2

Patchouli & Jasmine, Lemon 

Першовідкривачі та нонконформісти, які вміють вислизнути з тимчасової петлі одноманітності. Любителі високих швидкостей, вони не шанують долю за неквапливість і наважуються спрямовувати її самі, не бажаючи плисти за течією. Вони знають, що, незважаючи ні на що, світ улаштований правильно і навіть якщо новий день підкидає складне завдання, у них завжди знайдеться півсотні простих відповідей. 

Перешкоди народжують запеклий азарт. Енергія та сильні емоції вплетені в тканину їхньої природи. Які скинули сумніви та паніку зі свого корабля, ними доведено: найважче доводиться за мить до перемоги! 

Cedarwood & Sandalwood & Amber, Patchouli

Еквілібристи, що вміло балансують над безоднею, не боячись у неї зазирнути. Вони пізнали таємницю золотого перетину, вони з високо піднятою головою ступають по життю, височіючи над її суєтною мішурою. Зосередженість і націленість на результат, властиві їм, захоплюють та викликають безсилу заздрість. Чудові медіатори, вони вміють примирити ворогуючі сторони, дозволивши напружені ситуації так, що кожен із вчорашніх ворогів почуватиметься переможцем. Але зовнішня незворушність – лише маскування: фортеця їхнього серця мріє бути підкореною.

Запах осені: 9 зігріваючих атмосферних ароматів-Фото 3

Bergamot, Green Tea, Sandalwood 

Сучасні аргонавти, спричинені жагою до пригод. Їхня особистість, як світлозорий вітраж, розцвічена різноманіттям культур, досвіду та людей, що залишили відгук у їхньому зоряному серці. Не цікавість, але допитливість, а також відкритість новому та кожному зустрічному на їхньому звивистому шляху, забезпечили їм репутацію енциклопедистів та блискучих оповідачів. Вони вітають зміни, вважаючи їх частиною маршруту, передбаченого не нудьгувати життям. Ті, що вміють забувати погане і не концентруватися на негараздах, вони вдячні світові за його безмежність і наповненість. А світ відповідає взаємністю, розкриваючи перед ними свої обійми.

Caramel, Musk, Vanilla

Затяті спокусники і лібертини, що знайшли в океані закоханості справжнє кохання. Гросмейстери гри пристрастей і плотських хтивостей вони мислять себе вільними від усіляких зв'язків і уподобань. Віртуозно що грають клавішами сердець, бажаючих битися у прискореному ритмі гарячої знемоги, вони помилково вважають, що науку кохання не можна повернути проти них. Коли ж сильне почуття заволодіває ними безроздільно, весь колишній досвід амурних пригод і флірту капітулює, змушуючи скласти безвідмовну насамперед зброю. Відчувши власну беззахисність на полі колишніх перемог, вони емоційно занурюються в об'єкт кохання, віддаючи його волі і віддаючись йому без залишку. Зазнавши катарсис самопожертви, з бонвіванів вони перетворюються на однолюбів, відданих своїм обранцям душею та тілом.

Запах осені: 9 зігріваючих атмосферних ароматів-Фото 4

Leather, Sandalwood, Amber

Авангардні новатори та чарівники творення, що випереджають час. Кожен епізод їхнього життя – привід для саморозкриття та активної взаємодії зі світом, який не лякає, але пробуджує їхнє внутрішнє око та запалює вроджену винахідливість. Це яскраво забарвлені персони, що відрізняються своєрідністю у сенсі слова: вони народжують образи і мислять ними все суще. Їхні кольорові сни ілюмінують реальність, скорочуючи в ній число сірих і тьмяних фарб. Ефектність не служить їм спонукальним мотивом, а потяг до прекрасного стає квінтесенцією індивідуальної свободи. Потоки флюїдів їх особистості схожі на енергію великого дзеркала, відкритого і сприйнятливого. У ньому відображення та раж зливаються в гармонії, на яку не можна не задивитись.

«8018» 

Вогні великого міста, як маяки, що не дають збитися зі шляху. Їхнє світло не затьмарити, адже народжене воно внутрішнім прозрінням. Подібно тремтіння струн, що народжують звук, хвилювання їхніх думок, що рояться, надає руху все. Але близькість до обрядів причин всього сущого зберігає їх від гордовитості. Вони знають, що є лише провідниками надмірного Світла. І Світло це безмежне, як нескінченність, зашифрована в комбінації цифр у назві (8018=8+1+8=17, 1+7=8), що ширяє між духами і духовним, земним і небесним, пізнаваним і незбагненним.     

MOSS

Люди, що перетворюють світ навколо себе, уважні до деталей, упевнені у своїх бажаннях. Творчі, але прагматичні. Спрямовані в майбутнє, але вміючі відчувати момент, бути душею та думками тут і зараз, встигаючи проживати кожну мить.

 

Статті на тему