UA
  RU

  Заплутана історія: Практичні зачіски для подорожей

  Редагувати переклад

  Щоб не заважали і було гарно.

  зачіски

  Якщо у вас не стрижка піксі, тоді, напевно, знайома проблема локонів, що вічно плутаються і заважають. Особливо це помітно під час підготовки до подорожі чи під час його. Коли волосся стає некерованим — настрій погіршується і поїздка перетворюється на муку.

  Читай також: Від трьох до п'ятої години: Скільки часу знадобилося Лілі Джеймс, щоб стати Памелою Андерсон 

  Тому, щоб одразу ваша подорож пройшла гладко, ми зібрали невеликий список простих та зручних зачісок, які можна зробити за 5 хвилин і вони не заважатимуть у дорозі.

  Для короткого волосся

  Власницям короткого волосся також доводиться не солодко під час поїздок. Тому для вас оптимальним варіантом стане недбалий пучок на маківці. Зберіть пасма, що вам заважають, і закрутіть на потилиці або маківці у вузол. Для сміливіших пропонуємо закрутити два пучки. Таким чином волосся не буде потрапляти в обличчя і ви стильно виглядатимете.

  зачіски

  зачіски

  Як альтернатива може бути колосок чи коса. Просто покладіть більшу частину волосся на одну строну, а з іншого боку заплетіть колосок. За допомогою такої зачіски вам вдасться зафіксувати волосся і воно не заважатиме.

  зачіски

  Для волосся середньої довжини

  У випадку із середньою довжиною, є кілька варіантів зачісок, які допоможуть приборкати локони під час подорожі. Найпростіший і витончений вибір – густий пучок. Причому можна змінювати його траєкторію на голові в залежності від погоди та умов поїздки, якщо жарко і душно краще зав'язати пучок на маківці і не затягувати його, якщо свіжо і прохолодно - можна зупинитися на тучому пучку ближче до шиї.

  зачіски

  зачіски

  Якщо ж ви віддаєте перевагу розпущеному волоссю, тоді вам варіант з косами або джгутами. Візьміть передні пасма, які знаходяться максимально близько до обличчя, заплетіть прості коси або коси французьким плетінням і з'єднайте їх ззаду невидимкою або резинкою. Ваш туристичний образ готовий!

  зачіски

  Для довгого волосся

  Приборкати довге волосся буде важче, ніж волосся коротке або середньої довжини, але все ж таки це цілком можливо. І витратите ви не більше десяти хвилин. Що ми вам радимо: скрутіть велике пасмо волосся в джгут з одного боку і зберіть його та решту волосся в низький хвіст. Сховати гумки можна прядкою волосся - варто її обкрутити поверх самої гумки і закріпити біля основи невидимкою. 

  зачіски

  Також можна розділити волосся по рівній прогалини, розділяючи локони на дві рівні частини. Заплести не тугі коси з двох сторін і закріпити їх як вінок, з одного та з іншого боку. Для цієї зачіски вам знадобиться більше невидимок.

  зачіски

  Фото: Matteo Valle/imaxtree.com
           Alessandro Zeno/imaxtree.com
           Matteo Scarpellini/imaxtree.com

  Статті по темі:

  НАЙАКТУАЛЬНІШІ КОЛЬОРИ ВОЛОССЯ ЛІТА 2017

  НОВИЙ INSTAGRAM-ТРЕНД: ПЕРЛИВЕ ВОЛОССЯ

  ГАРЯЧА СІМІРКА: НАЙТРЕНДОВІШІ ЗАЧИСКИ ЦЬОГО ЛІТА

   

  Статті на тему