UA
  RU

  Жіночі стрижки, на які варто звернути увагу навесні 2022

  Редагувати переклад

  Почнемо оновлення з нової стрижки.

  Вже за десять днів настане довгоочікувана весна (календарна, але тим не менш) і ми вважаємо за краще вже зараз опрацювати план дій весняного пробудження і радимо почати зі зміни іміджу.

  Нова зачіска – як символ переродження та оновлення – завжди гарна ідея. Іноді буває так, що навіть і не здогадуєшся, що боб або піксі, в яких ви навіть не могли уявити, можуть бути так личить. Тому ми склали список найактуальніших стрижок весни 2022 року, щоб ви вже зараз могли з ними ознайомитися та підібрати відповідну для себе. Редактори Marie Claire вже обрали кілька прикладів зміни іміджу.

  Стрижка-трансформер

  Жіночі стрижки, на які варто звернути увагу навесні 2022-Фото.

  Така стрижка – паличка-виручалочка для всіх, хто не хоче витрачати багато часу на укладання. Що це означає? Вона повинна бути універсальною для всіх типів волосся і бути легко адаптованою, наприклад, стрижка добре виглядає вдень, з невеликим об'ємом, а на вечір її легко трансформувати в щось святковіше, наприклад, легкі локони, які можна зробити у два витки стайлера. Для кучерявого волосся ідеальною стане стрижка-трансформер у вигляді каскаду локонів, який можна укласти в будь-який бік, а для прямого - більш незграбна і асиметрична, щоб можна було "гратися" з пробілом і створювати густу копицю волосся.

  Чіткі лінії та прямий проділ

  Жіночі стрижки, на які варто звернути увагу навесні 2022-Фото.

  info@imaxtree.com

  Чи не готові попрощатися зі своєю довгою цієї весни? І не потрібно, адже в тренді пряме волосся, яке добре поділяється на прямий проділ. Пам'ятаємо, що цього року переважає натуральність та тренди стрижок також близькі до цього. Краса в простоті.

  Утримання текстури

  Жіночі стрижки, на які варто звернути увагу навесні 2022-Фото.

  Якщо ви можете похвалитися ідеальною текстурою волосся (звичайно, ви вклали в них чимало засобів та сил), тоді вам ні до чого зрізати свою довжину лише заради тренду. І це чудово, адже в 2022 році текстурне здорове волосся в топі, але його потрібно підтримувати. Тому світові перукарі радять не шкодувати свої локони і без зазріння сумління видаляти пошарпані кінці і трохи підрізати пасма для додаткового об'єму та густоти. Зараз дівчата все частіше прагнуть натурального здорового волосся, без застосування гарячого укладання. Дозвольте своєму волоссю бути таким, яким його придумала природа.

  Повернення до бобу

  Жіночі стрижки, на які варто звернути увагу навесні 2022-Фото.

  info@imaxtree.com

  Боб – класика, до якої повертаються знову і знову, тому якщо ви хотіли колись зістригти волосся, але сумнівалися, зараз саме час. Укладання боба в домашніх умовах здається важкою роботою, особливо якщо ви звикли до більш довгих локона, які не вимагають особливої ​​допомоги в цьому, але рекомендуємо під час стрижки дізнатися у свого перукар кілька простих лайфхаків по "приборкання" нової стрижки. Повірте нашому досвіду, hair-стилісти охоче діляться секретами домашнього укладання.

  Читайте також: Головні правила догляду за світлими волосами, якими варто користуватися у 2022 році.

  багатошаровість

  Жіночі стрижки, на які варто звернути увагу навесні 2022-Фото.

  info@imaxtree.com

  Багатошаровість – відмінний спосіб повністю змінити свій зовнішній вигляд. Додайте шари і надайте форму нижче лінії підборіддя, і цього буде достатньо, щоб відчути різницю. Якщо ваша душа вимагає кардинальних змін, тоді можна наважитись і на новомодний "шегі" з укороченим каскадом у районі потилиці.

  Біксі

  Жіночі стрижки, на які варто звернути увагу навесні 2022-Фото.

  Відмінний варіант, якщо ви виходите з піксі, постриженого минулого року. Тепер ваша довжина волосся трансформується у нову зачіску – бікси. Якщо охарактеризувати двома словами цю стрижку - волосся трохи простого автомобіля. Вони добре закладаються за вуха, а також вже піддаються укладання та завивці. Бікси не вимагає особливого догляду і проста в укладанні, тому що стрижка робить все укладання за вас - відмінно підходить для тих, хто не любить витрачати час на свою зачіску.

  Статті на тему