UA
RU

Знаменитий візажист Петро Блеча проведе майстер-клас у Brocard

Редагувати переклад
Унікальний шанс для тих, хто хотів навчитися мистецтву макіяжу у того, чиє ім'я вже 20 років добре відоме і у фешн-індустрії, і на ТБ і в глянці всього світу. 
Знаменитий візажист Петро Блеча проведе майстер-клас у Brocard-Фото.

Йому довіряли свій макіяж для червоної доріжки такі зірки, як Меріл Стріп та Пенелопа Крус, Кейт Уінслет та Шерон Стоун, його креативні іміджі публікували культові журнали. У його роботі є талант та професіоналізм, артистизм та інтуїція, завдяки яким він створює культ
жіночності. Петро Блеча впевнений, що завдання візажиста – підкреслити природну красу кожної особи та готовий дати пару корисних лайфхаків, щоб клієнт потім сама елементарно змогла
зробити стильний make up, без жодної помилки та підірвати свій Instagram. Візажист бренду Lancome коротко розповів про те, що для нього означає макіяж, а детальніше послухати його та бути присутнім на майстер-класі можна буде у мережі BROCARD у ТЦ Гулівер.

Читайте також: ТРЕНДОВИЙ МАКІЯЖ: 8 ВАРІАНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ НА СЕБЕ

1. Коли я почав займатись макіяжем? Я відточував свою майстерність на зйомках у вихідні дні з фотографами та режисерами, що дозволило мені здобути величезний досвід у цій галузі. Понад 20 років я допомагаю жінкам виглядати та почуватися красивіше. Я став частиною команди Lancôme National Makeup Artist у вересні 2008 року. Мій досвід роботи художником включає роботу на телебаченні, у театрі, опері, пресі та кіно.

Я подорожував по всьому світу, проводячи спеціальні заходи щодо просування косметичної лінії. В даний час я все ще продовжую працювати з візажистами світового класу, а також великою кількістю знаменитостей. Я з великим задоволенням проводжу майстер-класи по всьому світу, щоб ділитися своїми знаннями та досвідом із «новим поколінням» візажистів.

2. Що привело мене до мистецтва макіяжу? Мені подобається, як макіяж може створити реальну життєву силу та впевненість у жінці на показі, на роботі, вдома чи навіть на побаченні. Моя техніка макіяжу фокусується на розкритті природної краси жінки.

3. Що означає макіяж для мене? Макіяж – це вид мистецтва. Кожне обличчя - це чисте полотно і кожен мазок пензля створює щось чарівне. Я люблю макіяж і вважаю його найважливішим інструментом не тільки підкреслення своєї природної краси, але й підкріплення впевненості у повсякденному житті. 

Знаменитий візажист Петро Блеча проведе майстер-клас у Brocard-Фото.

4. Мої джерела натхнення? Я знаходжу своє натхнення всюди (мистецтво, природа, люди тощо). Моя подорож світом продовжує допомагати відточувати мої навички, даючи мені особливий погляд на глобальну красу. 

Іменитий візажист Петро Блеча приїде до Києва, де проведе кілька майстер-класів у мережі парфумерно-косметичних магазинів BROCARD. Нижче розклад програми візажиста:

6-8 березня, з 12:00 до 20:00 працюватиме станція макіяжу - це зона макіяжу, упаковки подарунків та гравіювання ароматів Lancôme.

Знаменитий візажист Петро Блеча проведе майстер-клас у Brocard-Фото.

6 березня, з 15:00 до 20:00 буде виступ відомого візажиста.

Статті на тему